Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos babaval elhagynatok...

2 honapos babaval elhagynatok a parotokat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem szepen viselkedik velem, a babaval sem foglalkozik.

Raadasul kietlen helyen lakunk, a barataimtol messze, egesz nap egyedul vagyok, es bem igazan tudok menni sehova, a legkozelebbi varos 30 km, busz orankent.


Nem tudok igy elni, nem hiszem, hogy jo a babamnak ha egesz nap sirok.

Viszont elkoltozni nehez lenne, de meg tudnam oldani. Kuldoldon elek, igy teljesen egyedul csak magamra szamithatok.

Szerintetek varjak ? Vagy csak megjobban belebetegszem ?


2015. aug. 16. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nincs valakije? Egyebkent én siman kivennem a kezéből a telefont es megmondanam neki hogy vagy most Megbeszéljük vagy Ennyi volt. A ferjem sem egy beszélő bajnok ugy kell kihúzni belőle ha valami baja van. De én meg a megbeszélés hive vagyok igy mindig kihúzom belole. Egyebkent nem lehet hogy o akart segiteni ( lasd pelenkazas) csak te leszoltad? En is cainaltam ilyet az első időkben de gyorsan leszoktam rola. Egyebkent én ha nem mukodik nem lehet megbeszélni elkoltoznek. Kinek jo ha te egesznap sírsz?
2015. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, probalkozom ...


Nem, nem szoltam le ha segiteni akart, az elejen direkt rahagytam h pl furdetes utan feloltoztesse, de hamar raunt, ma pl meg meg sem fogta. Mondjuk tegnap sem. Sot kb egesz heten sem.

Nem hiszem, hogy van valakije, de mar ezen is gondolkoztam , mert honapok ota pl meg sem csokolt, persze semmi szex , pedig en probalkoztam, nem tudom ezt is, hogy birja egy ferfi?

2015. aug. 16. 19:55
 13/16 anonim ***** válasza:
akkor valoszini van valakije sot az en ferjem akkor viselkedett igy amikor ki akarta tenni a szurom csak nem tudta hogyan mondja ki (akkor még nem volt gyerek de evekre kulon mentunk)
2015. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ahol mi élunk, itt az egyedul állo anyák elég jo támogatást kapnak..én elhagynám ezt az embert.. :(
2015. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Angliaban elek, itt is jo a tamogatas, epp az elobb nezegettem, azok alapjan ki tudnank jonni.

A munkahelyemen ( korhaz ) van szallasra lehetoseg, kis lakasok, azt akarom megerdeklodni hogy s mint megy. Ha oda mehetnenk, nem lenne gond.

De azert felek, es en szeretem sajnos :(

2015. aug. 16. 22:00
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez nem szeretet, ha függés a részedről, ne haragudj, hogy ezt mondom.

Van egy olyan férfi (?), az életedben, aki teljesen éretelen az apaságra, a párkapcsolatra. Elhanyagol titeket, megaláz stb. És te szereted.

Emellett, ahogy átjön, te is éretlen vagy, mert nem tudod érvényesíteni az érdekeiteket. Nem hatékony a kettőtök közötti kommunikáció. Sok sebből vérzik ez az egész. Nem tudom mi lenne a célravezető megoldás. Fel kellen nőni először mindkettőtöknek és felelősséget vállalni a döntéseitekért.

2015. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!