Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhagynátok a párotokat, ha...

Elhagynátok a párotokat, ha megtudnátok, hogy a terhességetek alatt megcsal?

Figyelt kérdés
nem saját problémáról van szó, csak érdekel ki hogy viszonyul a dolgohoz.
2009. máj. 19. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Hupsz, lehet. Sokmindentől függ, de sztem igen. Neki készülnék gyereket szülni, neki cipelek naponta egyre több kilót, miatta feszül a hasam, stb, és ő nem bírja ki hogy ne velem kamatyoljon?? Sztem egy fkalap!! Én tuti először szájba vágnám, ha nem térne magához, pakolhatna!! Inkább nevelném anyámékkal a babát, mint egy ilyen alakkal. De ha meg tudják beszélni, és mindketten kibékülnek a helyzettel, akkor sztem nem feltétlen az elhagyás a megoldás.
2009. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
júúújjj sztem igen , de ha a bocsánatot kérne meg őszintén megbánna a dolgot adnék talán neki még egy lehetőséget, hiszen a baba érdekéről is van szó, apára van szügsége...
2009. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon jó kérdés. De most azt mondom, hogy biztos kitenném a szűrét, vagy otthagynám. Aztán ha olyan helyzetbe kerülnék, hát nem tudom, hogy mit mondanék. De szerintem ezt a dolgot nem lehet elintézni egy bocsánatkéréssel, és egy "megbántam-mal". Ha terhesen nem tisztel annyira, hogy ne csaljon meg, akkor az a kapcsolat nem működik. Lehet, hogy már előtte is megcsalt, csak nem derült ki, meg ha már 1szer megtette, akkor megteszi mégegyszer. Én otthagynám, vagy kiraknám, aztán ha tényleg megbánta (csak egyszeri alkalomról van szó), akkor bizonyítson. Udvaroljon, "nyalizzon" és bizonyítsa be, hogy szeret.

Azzal nem értek egyet, hogy miatta cipelek egyre több kilót, mert egy babához két ember kell. Ha már megtartottuk, akkor ahhoz én is kellek, kettőnk döntése kell, hogy legyen egy gyerekvállalás. Nem neki szülöm, nem is magamnak, hanem kettőnknek.

2009. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor lehetne igazabol megmondani a valaszt ha bent lennenk a szituba.

Hiszen lehet hogy amugy egy jo ferj, jol keres, varja a babat...stb. csak egy kicsit megorult! De eszhez ter es megbanja amit tett.

Tudod emberek vagyunk es hibazunk. Tudom hogy nem ennyire egyszeru a dolog, viszont azt is tudom, hogy iszonyat nehez egy gyereket egyedul varni, es nevelni, rendezni, egyedul helytalli. Egyedul megoldani mindig mindent ami elvileg ketto emberes feladat.

Szoval nehez megvalaszolni a dolgot.

Akkor amikor nem vagy ott abban a szituban, hanem csak ugy belegondolsz a dologba sokszor mast mondasz, mint amikor bekovetkezik a dolog. Ez mindennel igy van az eletben, nem csak ezzel a kerdessel kapcsolatban.

Es mindenkinek mas az elete, a felfogasa, az ereje, az anyagi biztonsaga, a segitsege...stb.

Te mit csinalnal?

2009. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom. Igazad van, ha rágondolok páros lábbal rúgnám ki. Szerintem a legnagyobb tetűség egy várandós nőt megcsalni. De ha jobban belegondolok tényleg ott van a tény, hogy együtt terveztük, együtt vártuk és együtt is kell végigcsinálni. De nem minden áron. Szerintem már nem tudnék megbízni benne, mert ha ebben az állapotban megtette velem, akkor meg fogja akkor is, ha büfis pólóban , csapzott hajjal lát és akkor is, ha szupercsini cuccban és tűsarkúban.
2009. máj. 19. 21:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi közösen akartuk a babát, tele voltunk tervekkel, megcsináltuk, kihordtam, megszültem. 5 nap után hazamentünk a kórházból és apuci még 5 napig volt velünk. Aztán eltünk pár hónapra. Semmi életjelet nem adott magáról. !!!!

Aztán előkerült, hogy kezdjük újra!?

Megkérdeztem tőle, hogy mit?????

Ugyanis azt az ideget, amit addig lenyeltem, hogy a lányomnak semmi baja ne legyen még Ő ki tudja kinél, hol van nem kivánom senkinek.

A lányom már 14 hónapos és apuka csak 4-szer látta.

Ennyit a szépen megálmodott tervekről!!

Ja nem vagyok elkeseredve, mert már 37 éves vagyok az első kislányommal, mindenem megvan ami kell.

2009. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Sajnálom, ami történt, biztos nagyon nehéz lehetett.

Gondolom nem volt nehéz kitalálni, hogy nem egyedül töltötte azt a pár hónapot!

Örülök, hogy talpra tudtál állni és, hogy ilyen pozitívan tudod kezelni az egészet!

Le a kalappal!!!!!!!!!!!!

Nagyon remélem, hogy egyszer megtalálod azt az embert, aki megérdemel Téged és a gyermekedet (persze csak ha nem ment el a kedved a pasiktól egy életre) !

2009. máj. 19. 22:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Természetesen azonnal elhagynám.Felőlem könyöröghetne.Sajna volt olyan kapcsolatom ahol a legjobb barátnőmmel töltött pár "szép" napot a barátom.Persze lebuktak.Rövid úton lezártam.Hiába jöttek,hogy.....bla..bla...Soha!Ezt nem lehet megbocsájtani.Mind a két félnek el kell döntenie,hogy vagy szeretem a másikat és vele vagyok,vagy nem.Számomra nincs átmenet.Az pedig,hogy babát várok inkább még erősebbé tesz.Érezze,hogy mennyire fontos nekem.Ha ezt nem látja akkor hiába és később is hiába lesz.A gyerekeket persze nem tiltanám,de köztünk nem lenne soha többé semmi.

Üdv.25 hetes km.

2009. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

22:23-nak üzenem,hogy erről van szó.Inkább egyedül csinálja,mert nem látja Ő sem értelmét egy ilyen kapcsolatnak.Na ezért nem tudok megbocsájtó lenni.Nagyon sajnálom,hogy így alakult...:-( Gratulálok a picidhez és az egyéniségedhez!Sok ilyen talpraesett nőre lenne szükség!Minden elismerésem a tiéd!

Fel a fejjel,majd eljön az "igazi".Addig is pedig ne engedd,hogy eltiporjanak.Legyél mindig büszke és erős!!

2009. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
En elhagynam. Nem fogadnam vissza akkor sem ha igergetne, hogy megvaltozik mert, miattam ne valtozzon meg senki es azert sem mert babat varok es nem utolso sorban nem hiszek a masodik eselyben egy kapcsolaton belul. Sosem fogom megerteni, hogy egyeseknek miert eri meg egy par percnyi boldogsagert egy eleten at szenvedni es tonkretenni egy hazassagot, csaladot. :(
2009. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!