Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van tudomásod bölcsőhalál-eset...

Van tudomásod bölcsőhalál-esetről,9 hónaposnál idősebb babánál?

Figyelt kérdés
Már nem szeretném használni a légzésfigyelőt, nem tudom jó ötlet-e.
2010. márc. 9. 17:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

Nekünk is Angel Care van, de ha a kiságy másik végében alszik, akkor sem riaszt, szóval tényleg nem lehet róla legurulni.

És tényleg használd, ha van! Unokatestvérem 10 hónapos korában halt meg bölcsőhalálban.

2010. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

A tesóm barátnőjének a kisfia 10 hónaposan aludt el. Nem derült ki, hogy mi volt.


Az angelcare 2 lapos van nekünk, így befedi az egész kiságyat. 9 hónapos a lányom, és 1 hete beriasztott. Sajnos nem ok nélkül, túlságosan bealudt elfelejtett levegőt venni. Baj nem lett hála égnek. Amíg pici volt 4-5 alkalommal riasztott, ebből 1 alkalommal kellett újraélesztenem. 9/10 agparral született.


Nálunk marad amíg tönkre nem megy, nem kockáztatok.

2010. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19:52-es vagyok, nekünk is Angel Care van, 2 részes, erről nem tud legurulni, de előtte használtunk egy másik félét (Medicor), na az folyton beriasztott, arról nagyon könnyen legurult, de ha nem, akkor is mindig riasztott, mikor közben láttam, hogy forgolódik, meg fent van. Az nagyon nem volt jó készülék...
2010. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon hasznos dolog. Nekünk Angel Care van, én nagyon szeretem.

Nem okoskodni akarok,de nem azért sípol be, mert nincs egybefüggő felületre helyezve? Mert ugye a matrac a rácsra van ráfekteteve és lehetetlen úgy elhelyezni az érzékelőt, hogy az egész alját fedje a rács. Mi tettünk az ágyrácsra egy funérlemezt így soha nem csipogott be.

2010. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is állandóan legurul róla, de azért használom, megnyugtat, ha éjjel felébredek és látom, hogy szépen villog.
2010. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

21:13-as vagyok.


Igen, az ágyrácsra kell egy funérlemezt vágatni. Arra rárakjátok és már jó is. Ok nélkül nem riaszt. A rácsokon elcsúszhat, vagy "átengedi" a mozgást.

Teszteltem anno :)

2010. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor marad még.
2010. márc. 10. 07:49
 18/21 A kérdező kommentje:
21:13-as, megkérdezhetem, hogy hason alvó a babád? És az újraélesztést tanultad? A lányom hason alszik, és ha riasztana, nem tudom mit tennék.
2010. márc. 10. 07:52
 19/21 anonim ***** válasza:

21:13-as vagyok.

Igen, kicsi korában hason szeretett aludni, mert nagyon hasfájós volt. Most már mindenhogyan. :) Van, hogy hason is, de leginkább oldalt. Forog, bejárja az egész ágyat éjjel.

Egy előadáson voltam, a bölcsőhalálról volt szó. Aztán még 2 alkalom volt a baba és a kisgyerek újraélesztéséről. Orvosnő és mentős is volt, eü iskolában használatos gumicsecsemőkön gyakoroltunk. Ingyenes volt, csak figyelni kell az ilyen programokat.

Több kismamát hívtam, de teljesen elzárkóztak, hogy márpedig velük nem fog megtörténni. :( Ha a fejüket a homokba dugják azzal nem oldanak meg semmit.

Szvsz a google-ban is találsz róla infókat. Mert valóban, hiába a figyelő, ha beriaszt és nem tudod mit tegyél.

2010. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Még egy gondolat :)

Nem vagyok kőszívű. Amikor kiért a mentő és a kórházban biztos kezekben volt a baba. (Sajna egyszer az újraélesztés miatt kellett, aztán 7 hónaposan lázgörcs miatti légzésleállás miatt megint)

Nos én utána omlottam össze és bőgtem mint a szamár. :) De amíg kellett csináltam mint egy robot a dolgom.

2010. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!