Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van köze ahhoz,...

Szerintetek van köze ahhoz, hogy "nehezebben kezelhető" a babám, hogy 6 hetes korától külön szobában alszunk?

Figyelt kérdés
Kezdetben ölbebaba volt, sokat sírt, keveset aludt, legtöbbször most is nagyon nehezen alszik el, kissé hisztisnek tűnik, mikor nem eszik, pedig éhes. 6 hónapos. Egy velem egyidőben szült ismerősöm vetette ezt fel, neki könnyen kezelhető természetű a baba, s az ágya mellett a kiságy.
2015. aug. 18. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy! 6 hónapos baba még nem hisztis és nem nehezen kezelhető, csak más a természete mint az ismerősöd gyermekének. Inkább olyan összefüggés lehet, hogy amelyik gyereket babakorában igény szerint ölelgettek, nagyobb eséllyel lehet könnyebben kezelhető 1-2-3 éves korában, de ez nem azon múlik, hány centire alusztok egymástól.
2015. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon várt gyermek, imádjuk, olykor azonban tényleg feladja a leckét a viselkedésével. Mondjuk rengeteget fejlődött kisebb korához képest.
2015. aug. 18. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Semmi köze hozzá, hogy hol alszik. Az én véleményem az, hogy nagyon jól tettétek, hogy külön szoba-külön ágy van :)
2015. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Ez a veleszületett temperamentumon múlik.

A lányom kezdetektől külön alszik, mégis nagyon békés, nyugodt természetű. Sőt, nálunk olyan jól sikerült a külön szoktatás, hogy akármilyen fáradt, a lakásban sehol máshol nem alszik el, csak a saját ágyában. Mellettünk soha.

2015. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én lányom is külön alszik, és olyan mint a kezes bárány, bár volt vele nehéz időszak, 5-8 hós kora között, de ez teljesen független attól hogy alszik. Én is arra voksolok, hogy ha eleve anyás típus, jól tettétek hogy külön raktátok, mert később igen nehéz lett volna átszoktatni.
2015. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

6 hónapos.

ha sír, akkor valami baja van!(hasa fáj, foga jön, szeles, éhes, szomjas,..)


amúgy kaptál fájdalomcsillapítást szülésnél?

2015. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom élete első 4 hónapját a karomban töltötte, és így is 24 órából 20-at sírt! Hasfájós volt lány létére és kegyetlenül anyás! 6 hónaposan került külön szobába, az ajánlott 5 hónap helyett! Azóta ott alszik szó nélkül, mi ágyunkban soha nem aludt! És tény: egy 6 hetes baba NEM TUD HISZTIZNI! Hisztizni az a gyerek tud, amelyiknek már van akarata és az legkorábban 1 éves kortól van!
2015. aug. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem volt fájdalomcsillapítás, a gázzal sem éltem. Akkor sem tudom megérteni, miért csak jó hosszú kínlódás után lehet elfogadni a cumisüveget, mikor már a gyomra is korog. Hat hónapos
2015. aug. 19. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!