Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendős anyukák: mennyit...

Hordozókendős anyukák: mennyit sír a babátok? Mennyire "nehezen/könnyen" kezelhető? Könnyen el lehet altatni? Hasfájása van?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen kezelhető a lányom.

Most 2,5 éve, vannak hisztijei, de (még) nem vészes.

Nagyon könnyen el lehetett mindig altatni és nem volt hasfájós kicsiként.

De szerintem ez alkati adottság, személyiség kérdése is.

2015. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval, ez alkati kérdés is, de szerintem a gyerekeket megnyugtatja a hordozás, és biztonságérzetet ad nekik, ezért talán nyugodtabbak.

Mindkettőt hordoztam/hordozom és én eddig csak pozitív hatásait látom a dolognak.

A kicsit születésétől fogva cipelem, és mindig(!) felvettem, ha kérte (egy éves múlt, és már nem lóg rajtam, 1,5-2 órákat eljátszik egyedül.). Nem kell altatni, ritkán sír, és elég hamar megnyugszik, ha vígasztalom. Vidám, kiegyensúlyozott gyerek, szavam nem lehet ;-)

A "hasfájósságban" csak az elsőnél hittem, de mivel szervi baja egyiknek sincs, ezért az időszakos kicsit több sírás szerintem inkább a fogzásnak, növekedési ugrásnak, szeparációs szorongásnak betudható ;-)

2015. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!