Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kéthetes babánál a fogóreflex...

Kéthetes babánál a fogóreflex hiánya mire utal?

Figyelt kérdés
Két hete született meg a harmadik gyermekem.Az első kettőnél születésük óta meg volt az a fogóreflex.Allandóan ökölbe volt a kiskezük,nem lehetett csak kisebb erővel kinyujtani a kisujjacskáikat,ha az ujjamat a kezükbe tettem rászorítottak.A picinél most ezt nem veszem észre.Ès mèg a lába is belilul ha úgy fogom.Ez szerencsére ha változtatok a helyzetén akkor elmúlik.Aggódok ,félek nehogy a reflex hiánya és a liluló lába valami komoly problémára utaljon.Szerintetek?Már mondtam a gyerekorvosnak ő azt mondta majd később alakul ki.Tudom minden gyerek más nincs két egyforma...De én aggódok.6 hetes korban kell vinnem vizsgálatra.Akkor megnézik a koponyáját ,hasi ultrahang stb.. Addig megőrülök.:( Bocsi ha kicsit hosszúra sikerült.
2015. aug. 19. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat a fogoreflexre nem tudok mit irni, de az en kethetes(lassan harom) kislanyom(szinten 3.gyermek) laba is lilul picit, ha szopi kozben csak ugy log a levegobe. Masszirozni szoktam meg mozgatni, simizni a szopi alatt, ha eppen eszembe jut, de eddig csak egyszer tapasztaltam ilyet. Szerintem ezen ne aggodj.
2015. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező olvasná ezt, hasonló gondunk van nekünk is, és félek h baj van a babával. Nálatok kiderült végül valami?
2021. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!