Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg mindig nem akar megforduln...

Meg mindig nem akar megfordulni, es leereszkedni a kislanyom, pedig mar 37 hetes vagyok. A doktorno sok setat javasolt. Tud meg valaki hazi praktikakat, hogy megforduljon es lejjebb ereszkedjen? Egyaltalan van remeny, hogy meg megfordul?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat,hogy szülés beindulásakor fordult be a babó!Tehát utolsó pillanatban!Nekem nem volt szerencsém,mindkettő császáros lett.Nyugi,van kb.3 heted,még simán befordul addig!
2009. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt olvastam, hogy valaki lámpát tett a hasa aljához, mert állítólag a baba kíváncsi lesz a fény miatt, és megfordul.

De nem tudom, hogy hatásos-e...

2009. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Befordult a babáitok kérdező és válaszolók? Tudom, ős régi a kérdés
2023. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!