Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 8 hónapos múlt, eddig...

Lányom 8 hónapos múlt, eddig szépen aludt a babakocsiban, de egy ideje akár a teraszon tologatom, akár sétálunk, csak dobálja magát és sír. Van remény, hogy fog még valaha aludni a babakocsiban?

Figyelt kérdés
És már az autóban sem alszik el, hiába álmos, inkább sír, de nem alszik, pedig ott is tök jókat tudott aludni.
2009. ápr. 16. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Idáig nem mélykocsiban volt és most sportban?
2009. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a meleg okozza, de nálunk is ez a helyzet. Eddig már az utca végén aludt, most meg van hogy 30 percet üvölt, ha szerencsém van elalszik ezután, de van hogy inkább hazajövök vele. Én is remélem, hogy nem lesz mindig így.
2009. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kicsit hagyd ,had nézegessen, mielőtt elaludna...én néha hagyom hogy ülve aludjon el ,vagy ha már látom h nagyon álmi, leengedem a támlát...nálunk ez bevált:)
2009. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó nagy, kényelmes a mélykocsink, abban próbálkozom, régebben a sportkocsiban is aludt simán, akár félig ülve is.

Nálunk is a nagy meleg óta csinálja ezt, lehet azért, mert amíg overállban volt meg jól be volt takarva, meg se tudott moccani, most meg ficánkolhat kedvére.

2009. ápr. 16. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban, amíg overálban volt a babám (szintén 8 hós), ki sem értünk már aludt. Most, kell 20-30 perc amíg nézgelődik, ficánkol, dobja magát mindenfelé, aztán elalszik. Van, hogy már sír, mert annyira álmos, de aztán csak elalszik. Így, ha tudom, hogy pl 1kor szokott elaludni, akkor már fél órával korábban indulok el vele, hogy legyen ideje ficánkolni. Olyankor ültetve sétizünk, majd később hátradöntöm az ülést.
2009. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!