Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik krémmel lehet kenni a...

Melyik krémmel lehet kenni a kukiját, hogy jobban feljöjjön rajta a bőr?

Figyelt kérdés
A neten olvastam,hogy szteroidos krémmel kell megpróbálni.Nagyon le van tapadva neki,16 hónapos és inkább megpróbálnám neki én itthon kenegetni mint felrántsák neki.Használt valaki ilyet?Mi volt a neve?
2010. márc. 9. 22:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le,nekem hasznos a tanácsod.Hasonlóképpen gondolom én is a dolgot.Nekünk 3 hónapos korától mondta a doktornő hogy húzogassuk neki,8 hónaposan még egy kicsit lehetett is húzni neki aztán egyik napról a másikra letapadt.Mi meg annál jobban mint amennyire engedi sosem merjük jobban mozgatni.Azért gondoltam,hogy megpróbálom a krémet mert ez is egy lehetőség hogy ne kelljen sebészhez vinni.Köszönöm a választ mindenkinek.
2010. márc. 10. 17:14
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi más ügyből kifolyólag jártunk a sebészeten a kisfiammal.Többször vissza kellett vinni,hogy ránézzen a doki.Minden alkalommal megnézte a kukacát is.Picit le van neki tapadva (de nem annyira,hogy csak a pisilő lyuka látszik ki,hanem félig kilátszik a makk),a doki azt mondta,hogy majd januárba vigyem vissza és a bőrt lefejti neki.Pedig még 1 éves se volt!!!Nem vittem vissza..itthon a gyerekorvosunk is megnézte,azt mondta,hogy majd nyáron amikor jó idő lesz ránt rajta egyet.Szóval az az igazság,hogy az egyik doki ezt modja,a másik meg azt.Én húzogatom neki,persze csak addig ameddig a bőr magától engedi.Megértem,hogy a krémet kipróbálnád,én is szeretném ezt a "rántás" dolgot elkerülni.De szerintem a szteroidos krém erős kezdésnek,inkább más krémmel próbálkozz.
2010. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy nem te pontoztál le. Ez így szokott lenni. Az a válaszoló, aki nem ért egyet más véleményével, vagy nem tetszik neki, ahogy az csinálja, azonnal lepontoz. Áhhh... mindegy is... kezdek hozzászokni ehhez, ami itt van. :( B.
2010. márc. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Annak aki sikeresen lepontozott:

A szakember rögtön meg tudja mondani például, hogy gyermekünk esetében letapadásról, fitymaszűkületről, vagy a kettő kombinációjáról van-e szó. Letapadásnál a fityma hátrahúzását a fityma belső felszínének és a makknak laza összenövése akadályozza, míg szűkület esetén ennek az akadályoztatásnak a túlságosan szűk bőr az oka. Ez utóbbi is kinőhető, illetve javulhat hároméves korra, ezért ha más probléma nem indokolja - nem nehezített a vizelés, nincs gyulladás -, általában hároméves korig nem végeznek semmilyen beavatkozást.

2010. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!