Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mennyit vásároltok...

Anyukák mennyit vásároltok kizárólag magtoknak miota megvan a baba?

Figyelt kérdés
Nekem épp ma hívta fel a párom a figyelmemet ,hogy már megint csak a babára költöttem és magamnak nem vettem semmit!Nem hanyagolom el magam csak úgy érzem ,hogy már mindenem megvan és inkább a lányzónak vásárolok.
2010. márc. 9. 22:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Én szinte semennyit! De sajnos nem azért mert mindenem megvan, hanem mert nincs rá keret. :( Egy éves elmúlt a fiam, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor mentem el mondjuk ruhát venni magamnak. Most már ő az első.
2010. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Az én fiam 15 hónapos, egy övet vettem magamnak, mert 70%-kal le volt értékelve, így volt 800 forint. Néha veszek magamnak csokit, vagy egy újságot :)

Ruha, cipő kéne lassan, de arra most nem telik, inkább a fiamnak veszek.

2010. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Én is jóval kevesebbet. Időnként veszek pár dolgot, de ruhát pl. már csak azért is nehezebb, mert ha kettesben vagyunk a babával, nem nagyon tudok próbálni. És annyira ki tudom élni magam a babaruhák vásárlásában...:-) 1 éves a kislányom, és imádom öltöztetni.:-)
2010. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 23hós,tavaly voltunk outletbe,adó jóváírást kaptunk vissza 200.000-et akkor bevásároltunk mindent,páromnak,nekem,gyermeknek. Azóta semmit nem,most szintén adójóváírás volt,de most a gyerekre ment a nadja,sport cipő kellett neki,átmeneti,ruhák,én nő napra kaptam páromtól egy fila cipőt és ennyi. Mi régen hetente mentünk ruhákat venni,mióta babó megvan tavaly voltunk egyszer. Ha van a kislányomra költöm,imád öltözködni úgy hogy így jártunk,nekem az a boldogság ha ő örül neki.
2010. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
semmit
2010. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Hát 4 hetente műköröm, félévente fodrász, ruhát nem nagyon mert van bőven. Magazinok, 4 hetente kozmetikus. Illetve a saját autóm törlesztői.
2010. márc. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Én se nagyon sokat:)

Mániákus gyerekruha vásárló vagyok,2 kisfiam van,így nem is nagyon marad,amit magamra költhetnék.

Mi szegények voltunk,az igényeimet ezért lejjebb tudom tolni,a gyerekeknek adok meg mindent helyette.

2010. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Én mindig úgy járok, hogy elindulok magamnak pl. nadrágot venni és gyerekruhával jövök haza. 2 év után most jutottam el fodrászhoz! Tavaly előtt 3x mentem vissza, mire megvettem egy kabátot, 2800 forint volt leértékelve. Muszáj volt, mert szoptattam és akkorák lettek a melleim, hogy az előző kabátomat nem tudtam összehúzni! De hát ilyenek vagyunk mi anyukák! Első a gyerek. Főleg, ha nem vet fel a pénz és ezzel,ha jól látom nem vagyok egyedül! :(
2010. márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem azért sem veszünk különösebb dolgokat magunknak, mert itthon ülünk, és nincs is szükségünk semmire. Egy pár melegítő, és kész. Legalábbis én így vagyok vele. A szerencsésebbek, mint pl. én, beleférek a régi ruháimba, így azok bőven elegek.
2010. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem vettem azóta magamnak, mióta megvan a baba.Még fodrásznál sem voltam.
2010. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!