Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mennyit vásároltok...

Anyukák mennyit vásároltok kizárólag magtoknak miota megvan a baba?

Figyelt kérdés
Nekem épp ma hívta fel a párom a figyelmemet ,hogy már megint csak a babára költöttem és magamnak nem vettem semmit!Nem hanyagolom el magam csak úgy érzem ,hogy már mindenem megvan és inkább a lányzónak vásárolok.
2010. márc. 9. 22:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
szia.jóval kevesebbet,de pl szülés után,pár hónappal mikor jött a nyára,a párom el vitt egy üzletbe,hogy vegyek magamnak olyan ruhákat amik tetszenek.Nem azért mert elhanyagolt voltam,hanem mert én szerettem a testhez simuló cuccokat,és a mellem bizony a duplája lett ugy semmi nem volt jó rám a nyári ruhákból.nagyon élveztem hogy válogathatok,és jól esett venni uj ruhát is.Kicsinknek mindene meg van,de ha nekünk szükségünk van valamire akkor azt megvesszük.Persze nem felesleges dolgokat,de amit muszáj azt muszáj.
2010. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
sajnos semennyit.
2010. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
21%
egyetlen normális válasz volt aki még ad magára szülés után is, a többiek pedig teszik fel, a miért nem kíván már a férjem kérdéseket.... gondolkozzatok
2010. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Én a havi egy fodrászról semmiképp nem mondok le.

Amúgy ruhát muszáj volt vennem mert elég sokat hiztam a terhesség alatt, ami csak most 1,5 év után kezd lemenni.Viszont 2 hónapja rendszeresen járok edzeni, igy remélem hamarosan jók lesznek a régi cuccaim.Amúgy én is inkább a gyereknek veszek mint magamnak.

Amúgy az utolsóval nem értek egyett, mert ha valakinek nincs arra pénze hogy ruhákat vásároljon magának, az nem azt jelenti hogy igénytelen!!

Lehet szép úgyis az ember ha nem új cuccokban játszik otthon a gyerekkel:D

2010. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%
6:35 ös vagyok. Éppen ma beszéltem a férjemmel és ő is azt mondta ha nem adnék magamra akkor rossz lenne. Nekem is neki is. Attól hogy van egy gyerekem nem lettem fanatikus szülő. Persze amíg a pénztárcám engedi. A babának is megvan mindene, nekünk is. Vannak igényeim és nem akarom feladni. Amíg megengedhetem magamnak.
2010. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
attól, h nem költök magamra még lehetek igényes és csinos. a hajamat mindig is magamnak vágtam, a körmömet is én csinálom. kozmetikushoz nem kell járnom. a ruháim rámjönnek kb amiket szülés előtt használtam. persze jó lenne a kis kiegészítőket,cipőket... kedvtelésből megvenni, de arra nem futja, és felesleges is. inkább te gondolkozz!!!
2010. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ugyanannyit.amíg gyed-en voltam, az ugye hamar elfogyott, és akkor a férjem mindig kipótolta (mi van, angyalka, elfogyott a zsepbénz:P?" annyira imádom...) :) mióta megint dolgozok meg nem gond :)
2010. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szinte semmit nem költünk magunkra. Csak ha kell, cipő esetleg. Tavaly vettem magamnak egy farmert,, hogy valamelyik nadrágom passzos legyen már, mert lefogytam szoptatok:)Amúgy se voltunk nagy vásásrlók. A kicsi aze első.
2010. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%
off a 9:01 nek valahol azért igaza van. Mert volt már olyan kérdés itt hogy a férjem nem kíván.
2010. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
9:25-ös vagyok, szerintem is igaza van, bár kissé nyersen fogalmazta meg. nem feltétlenül kell a váci utcában vásárolni, de azért hogy valaki SEMMIT nem költ magára, azért mert gyereke van, az durva. de nem csak, sőt nem elsősorban az ő hibájuk ez, hanem a férjeiké is. ha vannak elvárásik a nővel szemben, akinek a jövedelme a bányászbéka fenek alatt van a gyed alatt, akkor tessék erre áldozni! én sem vehettem volna jó ruhákat, meg nem járhattam volna sportolni, kozmetikushoz, fodrászhoz, körmöshöz stb. a GYEd-ből, mert az az éhenhaláshoz sok, a megélhetéshez meg kevés!
2010. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!