Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a borostyán...

Mi a véleményetek a borostyán láncról? Éjszakára, illetve nappali alváskor levennétek/leveszitek a babáról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint egy irtó nagy hülyeségnek tartom.DE!Voltak idők amikor aludni,semmit nem tudtunk,a fogak miatt,akkor én is azt mondtam hozzatatok bármit csak segitsen,akár borostyánláncot is,ugyhogy azokat is meg tudom érteni akik már mindent kipróbáltak és ezt is bevetik.
2010. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem egy nagyon hisztis kiscsajom van,egy éves koráig csak ordított(gondolom hasfájós volt,meg a foga miatt).a faluban mindenki kérdezte:hát nem ismerjük a borostyán láncot??hát ekkor vettem egyet (kb 4000ft)éjjel-nappal hordta egy darabig,és akárhogy tisztítgattam(hideg folyó csapvíbben kell tisztítani miközben a gondolataidban egy napsütötte patakban teszed ezt meg (ez a reiki azt hiszem))- szerintem nem használ semmit.
2010. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sziasztok, nálunk szeritnem bevált. kb. egy évesen adtam rá, és pont jöttek az örlőfogai, meg két metsző is. előtte a fogzás rémálom volt, ezek alatt meg semmi nem volt , volt hőemelkedése, meg egy kis hasmenés, de a szokásos nyivákolás, nyűglődés elmaradt. kérdésedre válaszolva, a nappali alváshoz nem veszem le, de éjszakára igen.
2010. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónapos kislányomon rajta van állandóan, nem veszem le. Amióta ráadtuk átalussza az éjszakákat. Lehet, hogy ettől lehet hogy nem, de én hiszek benne. :)
2010. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,kisfiam nyakában éjjel nappal,a tarka szinűt vettük.Nyugodt azóta az alvása,előtte mindent próbáltunk,a Viburcol segitett ideig óráig.próbáld ki!Max egy szép ékszer lesz a nyakában!És nem piszkája,olyan cuki benne!
2010. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!