Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 vagy több gyerekesek:...

2 vagy több gyerekesek: csináltatok összehasonlító fényképeket? Magyarázat lent

Figyelt kérdés

Nem terveztem ilyet, gondoltam totál máshogy fog kinézni a 2. babám, de mikor megláttuk, elképettünk, mintha ikrek lennének, csak pár év különbséggel születtek. El is döntöttem, hogy amíg ilyen egyformák, addig biztos, hogy csinálok majd hasonló képeket, ameddig csak tudok. Még most csak 9 hetes a második, így könnyen vagyok:D ...lerakom és úgymarad:D Ugyanabba a kis rugiba öltöztetem és megpróbálom ugyanabba a helyzetbe lerakni, ha lehetséges a háttér is ugyanaz. Csak úgy mókából. Ti csináltatok ilyet, van ilyen képetek későbbről is, mikor a megörökölt ruhában le van fényképezve a tesó?

Nálunk 4.5 év a különbség a kettő között. Később szerintem egy külön albumba rendezve, már nagyobb korukban viccesnek fogják tartani, sőt, ha nagyon hasonlóak lesznek, lehet majd találgatni, melyik ki:D Csinálnátok ilyet?


2015. febr. 9. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó ötlet :)) nálunk is kettő van, de 40 másodperc a különbség, így nem csináltam :D de ha lenne még, lehet. láttam ilyet is, hogy felnőttként megcsinálták a baba képeiket :)
2015. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok az ikrekhez!
2015. febr. 9. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Három fiam van és igen, csináltam ilyen képeket:-)

Valahogy babaként jobban fotóztam ugyan úgy őket... ugyan az a póz, csak pelusban ugyanazon fürdőlepedőn.. Ugyan abban a ruciban..stb.. és elképesztő a hasonlóság!!! Különböznek,de picinek így a képeket összehasonlítva nagyon hasonlítottak egymásra! Csináld nyugodtan, mókás dolog vissza nézni...

2015. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiam van, 4 év korkülönbséggel. Nekik is van ilyen képük, ahol a kicsit ugyanolyan ruhába öltöztettem és ugyanúgy fotóztam, mint egykor a bátyját. :D De én amiatt, mert mindenki azt mondta, hogy mintha ikrek lennének, így gondoltam csinálok egy ilyen képet, hogy mit mutat (tényleg hasonlóak lettek). Mi úgy voltunk vele, hogy szerintünk más a két gyerek, hiszen az orruk és a szemük más. Aztán volt, hogy a számítógép képernyő-pihentetőjén megjelent egy kép és hirtelen én sem tudtam, hogy melyik gyerek is van rajta! :D Szóval mégiscsak nagy a hasonlóság, bár csak bizonyos arcmimika esetén.
2015. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is 4,5 év lesz a kislányaink között, és biztos vagyok benne, hogy lesznek ilyen képek, főleg, hogy megvannak a kedvenc kisruhák, úgyhogy biztos a kicsire is rá fogom adni. Sőt tuti lesznek hasonló pózok vagy bármi...

Én imádok fotózni, úgyhogy alap, hogy lesz ilyen fotónk. :)

A 4D uh szerint már eleve nagyon hasonlítanak egymásra. :)

2015. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2,5 év van köztük, fiú-lány. Amikor megszületettek nagyon egyformák voltak, akkor készült róluk ilyen fotómontázs, később már nem. De az ötlet jó.
2015. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is a kedvenc rugikban, ruhákban tervezem az ugyanolyan fotókat. Ma csináltam a 2. ilyet, mert úgy néz ki, gyorsabban nő, mint annakidején a nővére. Le volt maradva centiben is, meg súlyban is születéskor tőle, de már leelőzte, icipicit dundibb a képen, de 1-2 hónappal későbbi fotókon már a nagylány is dundibb volt. Kíváncsi vagyok, meddig lesznek egyformák.
2015. febr. 9. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:
3fiam van, és már születésük után sem- újszülöttként sem hasonlítottak semmilyen tekintetben. :) Ettől függetlenül csináltam rólük ilyen képeket.:) TEsómnak is három fia van, és hihetetlen mód egyforma a 3kissrác újszülött képe náluk. Később persze azért más-mások lettek, de az az első pár kép róluk... nagyon egyforma. A 6fiuról is van ilyen montázsunk, ugyanabban a ruhában, pózban. :) Magunknak és a mamáéknak csináltuk. :))
2015. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!