Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Chamomillát adok és szoptat...

Ha Chamomillát adok és szoptatok, nem fogyaszthatok kávét?

Figyelt kérdés
Na,meg a többi tiltott ételt,italt?Van,amit nem ehet a babám ez idő alatt?
2010. márc. 10. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi köze a Chamomillának,a szoptatásnak,meg a kávénal egymáshoz?Szoptatás alatt is ihatsz kávét,persze mértékkel,(1 csésze bőven belefér)de a chamomilla nem tudom hogy jön képbe.Mi számit még tiétott dolognak?Drogot,cigit ne.
2010. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ételeket neked kell kitapasztalni mit lehet mit nem.Az én babám kb.2 hónapos koráig nagyon érzékeny volt mindenre,bab,karfiol,stb,utána mintha elvágták volna ehettem bármit.
2010. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a chamomilla, kávé, szoptatás mehet együtt.:)

a kaják: háát tapasztalat. erre nincs törvény.

2010. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért vigyázat, a kérdésben van igazsás, mert a kávénak van egy hatása ami semlegesítheti bizonyos gyógyszerek hatóanyagát. Ezt egy homeopata dokitól kéne megérdeklődd. Úgy tudom, hogy gyógyszert vagy vitamint nem szabad úgy szedni ha közben kávét iszol. Legalább fél óra előtte és utána el kell teljen.
2010. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Úgy tudom,hogy kávét és pár ételt nem fogyaszthat,aki homeós bogyókat szed,és igaz,hogy én nem szedek,de a lányom igen,akit szoptatok.Ezért kérdeztem.
2010. márc. 15. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!