Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam mióta eszik,4,5 hós...

Kisfiam mióta eszik,4,5 hós múlt nem akar szopizni, csak keveset. El fogja magát választani?

Figyelt kérdés

A lányommal ilyen gond nem volt.A fiam se nem cumizik,se nem iszik cumisüvegböl.Öklendezik töle.....

Mióta jól lakik a pürével nem akar szopizni csak este alvás elött és éjjel 1x.Ilyen korán elva´lasztaná magát???

De akkor mit fog inni,mert pohárból nagyon keveset akar.Sem kanállal.

A lányom 14 hós koráig szopott.......


2010. júl. 29. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Most lehet sokan le fognak pontozni, de ha van tejed, miért nem csak szoptatod a 4,5 hós babát???? Bőven ráér 6 hósan püréket adni neki, addig 100%ban az anyatej a legjobb.

Enyém 5 hós, még csak szopizik, nálunk sincs cumi, cumisüveg.

2010. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp jártam. Mi azért kezdtük a hozzátáplálást(kb 5 hósan), mert eleve elég lusta volt szopizni és a cumisüveget sem fogadta el, kevés volt, amit megevett. Viszont szívesen ette a kanalas gyümölcsöket. Persze ezután meg még kevésbé akart már szopizni, így szépen lassan elválasztódott. Én nem így akartam, de higgyétek el, azt a babát nem lehet szoptatni, amelyik nem akar, hiába van elég tejed.

A poharas itatást szerintem próbáld, mert kell neki a folyadék. Nem baj, ha keveset iszik, csak kínáld minél gyakrabban.

2010. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem vagyok annak híve,hogy 6 hóig "csak"szoptatni......

3 hete kezdtem el hozzá táplálni,mert sokszor sürün evett nem volt neki elég a pociba......Ráadásul nem akar a balmellemböl enni,csak a jobból. Mióta eszik minden rendben.Ismét 4-6 óránként eszik.CSak szerettem vona még evés után is szoptatni mint a lányomat.A lányom minden evés után szopizott.A fiam nem akar jóformán napi 3x csak.... :(Reggel keveset,délben keveset,este alvás elött,és éjjel.)

Nem tudom meddíg marad így tej,ha keveset szopizik.

2010. júl. 29. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg engem is lepontoznak,de rohadtúl nemérdekel,de az én fiam 6 hós és csak most kezdtem vele a kóstoltatást.még nem váltottunk ki semmit,sőt még csak gyümilét kóstolt.volt olyan hogy az én fima is 2 óra múlva kért tejcit.de én adtam neki és kész.most is 3 óránként eszik.na és?kibírom.feleslegesen kezdted szerintem is,és valószínűleg elválasztja majd lassanként magát.volt egy ismerősöm ő ugyanígy járt.6 ósan már nem cicizett,mert korán kezdték a hozzátáplálást.de igazából a te döntésed.további szép napot!
2010. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hósan akart lenni
2010. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen én akartam a hozzátáplálás,a lányommal is így tettem,még sem alakult úgy mint most a fiammal.Nem hiába mondják,hogy nincsen 2 egyforma baba.

azért remélem,hogy még pár hónapig megmarad a reggeli,napközbeni kicsi,meg esti szopi.....

2010. júl. 29. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!