Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A melegtől lehet melegebb az...

A melegtől lehet melegebb az 5 napos picikém?

Figyelt kérdés
Este ki volt nyitva az ablak, mert 30 fok volt a szobàban, de nem közvetlenül az àgyànàl. Nem sìr, nem nyűgös. Eszik alszik.
2015. júl. 26. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
az még nem jutott eszedbe ,hogy megmérd a hőjét?segítek : ha nem több mint 37,5 ,akkor nem lázas (rektálisan kell mérni és levonni fél fokot) ,tehàt valószínűleg minden ok!
2015. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a melegtől melegebb, a babáknak még fejletlen a hőháztartásuk, nem tudnak megfelelően izzadni. Akár hőemelkedése is lehet a melegtől.
2015. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Imàdom mikor valaki ilyen lekezelő tud lenni. Kèpzeld el felnőtt nő vagyok 2 gyerekkel. A kislànyom tèli igy ilyen meleggel fèl èvesen talàlkozott. Megmèrtem neki, popsiban volt 37,3 levonàs nèlkül. Egyèbkènt csak a feje tetejèt èrezem melegnek. Kedves 2-es! Köszönöm a vàlaszodat! Most jòl kiszellőztetem a szobàt, remèlem hül egy kicsit...
2015. júl. 26. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is nagyon forró volt a kis feje és az egész teste. Láza nem volt, egyértelműen a melegtől volt melege. Én vizes pelenkával hűtöttem. Kukucsot játszottunk, ráraktam a vizes pelust a fejére és ő leszedte. Játék is volt és kicsit le is hűlt. Persze nem hagytam rajta, hogy nehogy megfázzon. És így hűtöttem a kis kezét és a lábát is, mint egy borogatás. Élvezte nagyon, szinte felsóhajtott jólesően mikor a nedves hűvös pelenka hozzáért a bőréhez. És utána egy darabig egész jól elvolt. Nekünk ez bevált.
2015. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!