Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a megoldás nyűgösség ellen?

Mi a megoldás nyűgösség ellen?

Figyelt kérdés
Az enyém 6 hetes du 4-5-től esti fürdésig csak nyűglődik semmi nem jó még kézben is sír.Nem hasfájós baba.
2010. márc. 10. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam is ilyen volt, kb. 3 hónapos koráig. Ő sem volt hasfájós, de minden este megcsinálta a cirkuszt a 6 órási kaja után. Nekünk általában kézben volt, de előfordult (amiért tudom, hogy egyesek meg fognak kövezni) hogy betettem a kiságyába, és kicsit hagytam sírni, és pár perc után bealudt.

Túl kell élni ezt az időszakot, csak azt tudom mondani, hogy kitartás! Nem egyszerű, tudom.

Egyébként kólikának hívják ezt a jelenséget, és egyesek a hasfájással hozzák összefüggésbe, más kutatások már azt mondják ki, hogy semmi köze a hasfájáshoz. (B)

2010. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig ha még kézben is sír,akkor ott valami baj van.Valami nem jó neki.Ha csak nyűglődik,az sok mindentől lehet,álmosság,fáradtság,front..stb,de ha kézben is sír,akkor valami csak nem jó.
2010. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok kisbabának van ilyen nyűgös időszaka a délutáni-esti órákban, ez normális, és el fog múlni ahogy növekszik. Addig segíthet a sok testközelség. Esetleg hordozó kendővel kösd magadra, és úgy tedd a dolgod, vagy ringasd, vagy tedd cicire, ilyesmi. Esetleg menjetek sétálni, vagy nagyot szellőztess.

Ami fontos, hogy próbálj Te nyugodt maradni, mert megérzi ha feszült vagy, és akkor nehezebben nyugszik meg...

2010. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, repcsiztetni kellett (hason a kezemben mintha kis repülő vagy szuperman lenne), és sétálni, leülni nem lehetett. Már nem is tudom mikortól, de teljesen magától megszúnt a probléma és nem is szokott emiatt kézbe. Talán akkortól javult meg mikor elkezdett forogni meg kúszni, akkor már lekötötte az új tudománya.
2010. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen; volt, hogy attól nyugodott meg, hogy a székben hintáztunk vele, aztán attól, ha úgy járkáltunk vele, hogy előre (kifelé) nézett.


Pár héttel később már csak akkor volt nyűgös délután, ha nem aludt eleget napközben.

2010. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!