Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mozgásfejlődés miatti éjszakázás?

Mozgásfejlődés miatti éjszakázás?

Figyelt kérdés
Lányom tökéletes alvó volt eddig, lassan egy hónapja éjszaka többször is kel, elég keserves sírással. Először fogzásra gondoltam, de már kibújt a foga és még mindig éjszakázunk :/ Ha mozgásfejlődés miatt van, meddig "szokott" megmaradni ez az éjszakázás?
2015. aug. 25. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk addig tartott, amíg be nem gyakorolta az éppen aktuális mozgást. Néhány hét és már a következő "ugrás" foglalkoztatta, kezdődött megint minden elölről. Még álmában is gyakorolta. Nagyon nyugtalan volt mindaddig, amíg nem tudott futni.... De ez minden gyerkőcnél más, a fiam elég nyughatatlan típus és 2 éves korában aludta át először az éjszakát. Azonos korú kis barátját sem a fogzás, sem a mozgásfejlődés nem viselte meg.
2015. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod? A fiam holnap lesz hat hónapos, én is ezzel küzdök, noha nem keserves sírásra ébred, de azért mozgásban tart. Neki is kibújt már az első foga, az nem is viselte meg így, ebből gondolom, hogy mozgásfejlődés miatt nem nyugodt az éjszakánk. Nehezen viselem én is, mert ő nappal keveset alszik, akkor is igényel.
2015. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
8 hónapos, ráadásul elkezdett mászni és a napokban még fel is állt. Szóval dupla dologra koncentrál.
2015. aug. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!