Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen esetekben szükséges a...

Milyen esetekben szükséges a könnycsatorna átmosás?

Figyelt kérdés
2 hetes babámnak születése óta csipás és váladékos a szeme. Azt mondták; ha nem használ a szemcsepp, átmossák. Én nem igazán vagyok oda a gondolattól..
2010. márc. 11. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jajj,hát az nem fáj, nekem is mosták már át a csatornát!!! kicsit kellemetlen mikor a nyelőcsövem fele vette az iránt a mosó folyadék,aminek semmi íze,de nem vészes!!!!
2010. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én anyukám egy kórház szemészetén dolgozik,mivel nekem is van pici babám elmesélte,hogy a múltkor behoztak egy nagyon mini babát mert elzáródott a könnycsatornája.A szülőt sokkal jobban megviselte a dolog mint a babát.

2010. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húúúúúúúú, mi a héten voltunk 6 hetesen.Nagyon paráztam. Lefektették és én ki is mentem, mert nem akartam látni. A külső rendelőben törölgettem a könnyeimet, mert már előre sajnáltam a babám.

Egyszer csak átszólnak, "kész". A gyerek nem is sírt. Jobban meg voltam én ijedve, mint ő.

Szerencsére átjárható volt és csak kötőhártya gyulladásunk volt.

2010. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi átestünk rajta.

Mindent megpróbáltam,hogy elkerüljük,de annyira el volt záródva,hogy nem sikerült sem kamillázással sem szemcseppel helyrehozni.


Engem jobban megviselt mint a kislányomat, bár sírt,de azt mondják azért,mert le kell fogni es ezt rosszul viselik a babák. Ellenben,1 perc alatt megvolt, és azóta nincsen probléma vele,és jobb hamar túlesni rajta (úgyértem minél kisebb korában).


Sok helyen kiküldik az anyukákat, engem nem küldtek ki,de azt mondták tanácsos nem odanézni. Hát nem néztem oda, a szivem megszakadt, de mire teljesen elkenődtem volna már az ölében ringatta a doktornő, és a kislányom meg is nyugodott.

2010. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten olvastam a belső szemzug környéki masszírozást, de ez sem 100%os.

Keress rá.

2010. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!