Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jöttök ki a sógornőtökkel?

Hogy jöttök ki a sógornőtökkel?

Figyelt kérdés

Nekem van kettő sógornőm, az egyikkel maximálisan jó a viszonyom, hát a másikkal már elég változó, de próbálunk normális viszonyt ápolni.

Most ahogy visszaolvastam egy erre vonatkozó kérdést, úgy látom, hogy a párunk lánytestvérével általában "több a baj", mint mondjuk a testvérünk feleségével.Mert a tesóm feleségét, én is jobban szeretem, mint a párom húgát.


2010. márc. 11. 13:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Férjemnek két fiútestvére van, ebből az egyiknek van felesége/babája. Nincs vele semmi bajom, kedvelem őt. Sokban mások a nevelési elveink, de attól még jóban vagyunk, elfogadjuk, hogy ő így csinálja, én meg úgy. Kb 3 hetente találkozunk.
2010. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szegénykém egy debil, de ha talizunk akkor normálisan társalgunk. De azért nem visszük túlzásba a találkozást.
2010. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Néha találkozunk, aranyos, egyszerű lány. Sajnos nem jött nekik össze a baba és már nem is fog, úgy néz ki.
2010. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

szia,


páromnak egy húga van, imádom!! sokat találkozunk, a kisfiunkat szereti nagyon, eljárunk együtt ide-oda :) éppen ezekben a percekben szül!! :) nagyon izgulok érte, igazán megszerettem ez a pár év alatt!! és mivel jön az unokahugi igy még többet leszünk együtt. tesóim még fiatalok igy nincs barátnőjük - legalább is nem állandó- ezt az oldalát nem tudom :)


Ági

2010. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem 4 sógornőm van (ami "vérszerint van a családba" a többi az a férjem mostoha testvérei + azoknak a felesége).

Ebből a 4-ből a bátyám feleségével nem beszélünk,mert bunkó volt.Igazából akivel nagyon jó a kapcsolatom az egyetlen egy van.A többivel is kijövök,de nem olyan közvetlen,olyan sűrű a találkozásunk.

2010. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nekem a férjemnek nincs lánytestvére, a tesómnak viszont van felesége. nahát ő aztán...az egész családdal rosszban van,nemcsak velem, senkire nem hallgat, viselkedni nem tud. tesóm meg papucs, nem mer visszaszólni a nejnek, pedig ő si látja, hogy hülyeségeket csinál...legutóbbi akciója az volt, hogy otthon akarta megszülni a lányukat, februárban havas utak, kórház 35 km-re, jókis hegyi utak vezetnek odáig. na ez volt az első eset, hogy a tesóm végre a sarkára állt, és kihívta a mentőket jó időben...azóta úgy megsértődött nem beszél a tesómmal sem, csak a gyerek létezik számára (ami valamilyen szinten normális, de nem ennyire), lakást eszi a kosz, tesóm meg nálunk eszik minden nap...hát ilyen az én sógornőm...


a férjem öccsének a felesége viszont tüneményes, őt imádom :) rengeteget segítünk egymásnak, egy helyen is dolgozunk, csak ő másik osztályon. ő kérte át magát miattam, mert én idekerültem osztályvezetőnek, és összeférhetetlen lett volna hogy ő a beosztottam legyen. mondtam, hogy akkor inkább nem vállalom el, de szó sem lehetett róla, már intézte is az áthelyezést, pedig szeretett itt dolgozni. mondjuk neki mindenhol jó, mert okos, bármiben megállja a helyét, és mindenki szereti, mert kedves is :)



bocs, kicsit hosszóúra sikerült

2010. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
férjem húgával jól, öcsém feleségével szinte elenyésző a kapcsolatom (ő nem igényli), bátyám feleségével jól
2010. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves Ági, húú de izgalmas, pont most szül, jujj, szalad a hideg a kezemen, én 6 hónapja szültem:-)Ha megvan a bébi, és van időd, szívesen olvasnám hogy milyen súllyal született, mi lett!Szorítok érte látatlanban is.
2010. márc. 11. 13:41
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves 13:34 es, egyszer ugye Te tettél fel itt ezzel kapcsolatban egy kérdést, hogy a sógornőd így akar szülni.Na és végül mi lett a dologból?

Bocs ha nem jól emlékszem.

2010. márc. 11. 13:43
 10/20 A kérdező kommentje:

ja, igen, kibogoztam a történetet, tehát kórházban szült akkor.

komplikációmentes volt amúgy a szülés?tehát nem lett volna gond ha otthon szüli meg esetleg?

2010. márc. 11. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!