Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az espumisantól létezik hogy...

Az espumisantól létezik hogy több fing keletkezik és már az a baj? Mert bár jönnek kifele a gázok, de midnig felsir előtte.

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

nyugi ez normális :)

nem több lesz belőle, hanem könnyebben jön ki!

igaz, hogy felsír előtte, de legalább nem órákig görcsöl a kisi baba.

én ahogy észrevettem, ha közben épp ringatva(nem a feneke alatt fogni!), vígasztalva van, szóval amikor Nyugodt a baba, könnyebben kijön az espumisannal :)

2015. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
az espumisan különben a kicsi légbuborékokat gyűjti egybe, hogy könnyebben távozzon és ne a pocakját feszítsék.
2015. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Fing... Brrrr

Puki?

2015. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk kifejezetten ártott, rosszabb lett, mint volt, az ilyen nagy gázkirobbanások miatt nem adtuk tovább neki.
2015. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tuti? mi volt előtte utána? hogy lett rosszabb?
2015. aug. 30. 16:48
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Hasfájósnak hittük, azt gondoltuk, nem tudnak távozni a gázok, azért nem tud aludni. De hogy adtuk neki, keservesen sírt puki előtt, majd szétszakadt a pelenka , akkora durr volt. Aztán hogy nem adtuk, nem volt semmi baja már.
2015. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen, én is hasonlót érzékelek. de majd kiderül persze. most elfogyott, elhagyjuk, meglátjuk
2015. aug. 30. 19:59
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Az Espumisannak az a célja, hogy hasfájós babáknál a kicsi légbuborékokat egy nagyobbá hozza össze! Bár igazság szerint én nem értem ezt a mostani, Espumizan-mániát, van csecsemőknek külön erre a célra kifejlesztett szer: semmi sem szívódik fel! A neve Infacol, csecsemőknek kifejlesztett szirup és működik! Bár a lányok nem hasfájósak, az enyém az volt és tökéletesen bevált! Bár az is igaz, hogy állítólag 3 hónap alatt elmúlik a hasfájós korszak, mi 4 hónapig szenvedtünk vele!
2015. aug. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az espumisantól nekünk is csak rosszabb lett. Ami talán használt a baby calm csepp és a biogaia. De az is lehet, mire mindent kipróbáltunk idővel magától is elmúlt volna a hasfájás. Az infactol csak a laktózérzékeny babáknak segít. Mindenkinek más használ, de igazából csak au idő oldja meg a dolgot.
2015. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

mostmár semmit sem tudok... ma úgy sir egész nap hogy csak na... vesszük az espumisant újra.

hátha úgy jobb ha nem kap teljes adagot.

2015. aug. 31. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!