Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik az, hogy 6 hetes...

Létezik az, hogy 6 hetes babám szükségletei között szerepel nem csak a testi közelség, hanem kifejezetten az is, hogy sétáljunk vele, vigyük egyik helyről a másikra?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy ölben tartom (ha már mindent kipróbáltam) vagy ha ringatom, sétálgatni kell vele, akkor elhallgat általában. Más is volt így? Ha nem lesz ilyen meleg, hordozókendőt fogok használni, de most ez így elég nehéz.

2015. aug. 13. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen,emlékezteti mikor a méhedben volt és te járkáltál vele ezért az ismerős érzéstől megnyugszik
2015. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém 5 és fél hetes, és ugyanezt csinálja már vagy 2 hete. Ha leülök vele, pár másodpercig még jó, aztán sírni kezd, sétára abbahagyja.
2015. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, sőt. A hasfájásra csak ez volt a jó. Még szerencse, hogy rátaláltunk, a hordozókendőre.
2015. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bölcsőhintát használtunk erre a célra :-)
2015. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik, az én babám is ilyen volt, le nem lehetett tenni. 2, 4 hónapos korában javult a helyzet látványosan.
2015. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Hasfájós volt és 3 hónapos koráig ez volt az egyetlen dolog, ami megnyugtatta. 16 hónapos és déli alvásnál kell vele fel-alá járkálnom.
2015. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze! Majd' leszakadt a derekam :) Ha egy pillanatra leülte, a mozgásérzékelője megszólalt... :)

De már 6 hós nagyfiú, és rég nem így üzemel... Szóval kitartás, minden "probléma" rövid ideig tart, annyira gyorsan változik a baba ilyenkor...

2015. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csajom nak volt egy időszaka mikor nem lehetett vele leülni.. kézben volt,de ha leultem vele sírt.. ha sétáltam,álltam,elhallgatott :D szerencsére csak egy-két hét volt :D
2015. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!