Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Először voltunk játszóházban....

Először voltunk játszóházban. Normális hogy fél órára egész óradíjat kérnek és sokszor odajönnek a babához dícsérgetni?

Figyelt kérdés

nem akartam pár száz forintokon akadékoskodni, ezért nem kérdeztem ott, csak a játszóbölcsiben nem ehhez szoktam hozzá(ennyi az ösz tapasztalatom)ott pl ha 1,5 órát voltunk kedvesen nem kérnek el, csak 1 óra árát.


a játszóházban nem voltunk sokat, mert pont rátört a nyűgösség a babára(alvásidőre értem vele oda, be se kellett volna vinnem, de akkor jöttem rá, hogy fáradt, amikor kis játék után már nyafogott, semmi nem volt jó)


belépve egyből felírták a kezdési időt percre pontosan..ahogy a "játék" végén is, így tudom, hogy pont percre pontosan 30 percet voltunk. erre egy óra árát kérte el...


amíg bent voltunk, nem egyszer(ha jól emlékszem 5 ször, az átszámolva azt jelenti, hogy 6 percenként...) odajött a "felügyelőnő" hozzánk, de nem játszani a kicsivel, vagy fejleszteni, vagy ötleteket mondani, vagy bármi, hanem dícséretek, de szép szemed van, milyen ügyes vagy, stb totál kényszeresen. ez normális?


(10 hónapos a kicsi)


2015. ápr. 24. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:

ez attól függ, nem olvastad el az árlistát? ott le van írva, ha óradíjas akkor 5 perc is és 60 perc is ugyanannyiba kerül. mondjuk én még csak olyanba voltam ahol óránként számolták.

játszóházba meg nem fejlesztenek, nem adnak tanácsot, nem is pedagógusok dolgoznak ott, szóval fura is lenne. nyilván tényleg nagyon tetszett neki a gyereked, ezért dicsérte meg ennyire

2015. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem tetszett neki egyáltalán, csak udvariaskodott, hátha máskor is mentek! :D
2015. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a recepción mondtak annyit 400 Ft egy óra. és pont. nem is kérdeztem tovább.


amúgy pont ellentétes hatást ért el a hölgy nekem zavaró volt

2015. ápr. 24. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában minden megkezdett órát számítanak. Tehát, ha 10 percre mész, az is ugyanannyi, mint a végigjátszott óra.
2015. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában megkezdett órát számítanak. Nem az az átlagos, hogy másfél órára nem kérnek el csak 1 órát, erre ne számíts.


Egyszerű, keresel egy másik játszóházat és mielőtt bemész, rákérdezek milyen alapú az elszámolás.

2015. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos korban ingyen szokott lenni-hol van ez a hely? bp-en?
2015. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vidék megyeszékhely
2015. ápr. 25. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Elárulod hol?

Ilyen korban már vihető a baba játszóházba?

2015. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!