Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak nagyon tele van az...

Babámnak nagyon tele van az orra, mi segítene?

Figyelt kérdés

Egyfolytában folyik, de olyan mintha ki sem ürűlne és nehezen veszi a levegőt.

Szívom 1/2 óránként és fúlyom Nasivinnel.

Semmi más tünet nincs.

Az orvosnak legvégső esetben szólnék, mert nem igazán szeretnék antibiotikumot adni a babának.

Mit tanácsoltok, mivel segíthetnék, hogy megszűnjön az orrváladék?


2010. márc. 11. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk ősszel volt ilyen és két hétig tartott, éjjel-nappal....borzalmas volt....mi porszívóztuk és aquamaris sprayt fújtunk, c-vitamint is adtam....a legtöbb amit tehetsz h gyakran porszívózod....kitartás!
2010. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 2-szer volt eddig, egy-egy hétig tartott. Orrspray-porszívó-orrspray minden kaja előtt, éjjel is szívni kellett, de szépen lassan elmúlt.

Nem adtam semmiféle gyógyszert neki.

5 hónapos

2010. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbájátok ki az euphorbium homeós orrsprayt, nem olcsó, de nekünk ez bevált, és ha már pár nap után jó, utána térünk át a nasivinre.Vagy még a sterimar is jó lehet.
2010. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi sterimart használtunk, és váltottunk a porszívós orrszívóra mert az kiszedte neki szépen és tudott aludni is. Eleinte fél óránként szívtam, majd szépen növekedett az idő két szívás között :) kitartás
2010. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Húú!

Köszi a válaszokat!

Tegnap váltottam a Sterymar-ról a Nasivinre, mert az első nem ért semmit.

Egyfolytában porszívózom, de ahogy meglátja a csövet szegénykém visít és birkózni kell vele, nem engedi az orrát szívni, úgyhogy le kell fognom sajna és ez a legborzasztóbb.

Akkor nagyon tenni nem tudok ezekszerint semmit, majd csak várom, hogy javuljon a helyzet. Itatom a bodza teát, hátha az is segít a babán és a vitaminokat is adom.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!