Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Francia termékleírásban...

Francia termékleírásban segítene valaki? Blédine gabona.

Figyelt kérdés

Külföldről kaptuk, nem találok a neten magyar leírást. Hogy kell elkészíteni ? Ez van rajta:

Ajouter dans le biberon de lait tiéde la quantité de Blédine recommandée, á l'aide d'une cillére á soupe ou en vous repérant directement aux graduations.


6 mois 5 cuilléres á soupe


275 ml

210 ml

lait infantile- voir sur le coté la quantité de lait


Pour obentir une bonne dissolution agiter le biberon en 2 temps:

1, circulairement, en le faisant rouler entre vos mains

2, verticalement


Nem kellene szóról szóra csak hogy készítsem el. Ezt tápszerbe kell belekeverni ?


2010. márc. 11. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, tápszerrel vagy babatejjel kell összekeverni. 6 hónaposnak 5 kanállal kell beletenni, a kanál a dobozában van. Felönteni 210 ml tápszerrel és igy lesz 275 ml, aztán elkeverni. Igy értelmeztem.

Egyébként a Blédina termékek nagyon jók én is szoktam olyat vásárolni.

2010. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ilyet konkrétan vettél már ? azt nem értem hogy 6 kanáéllal ír. azt írja hogy 1 kanál kb. 4 g. akkor ezek szerint 234ml-nek kellene lennie, nem ?
2010. márc. 11. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmit még nem vettem csak bébi ételeket. De ez gondolom ugyanolyan lehet mint az otthoni tejpép csak nem vizzel kell keverni hanem tápszerrel. És ha 4 grammot ir egy kanálra, lehet hogy nem egyenlő a gramm és a ml arány, és úgy jön ki a 275 ml. Szerintem nem annyira kell pontosan betartani a mértékeket, én a tejpépet is úgy csinálom hogy kb-ra, annyi vizet öntök hozzá hogy jó legyen az állaga, szerintem ennél is ugyanez van.
2010. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Közbe nézem még amit irtál, hogy "voir sur le coté la quantité de lait" az azt jelenti hogy a tápszer mennyiségét a doboz oldalán kell nézni. Ezért nézd meg még az oldalát is, hátha ott tényleg irják mennyi tápszer kell hozzá, mert igy a két szám egymás alatt ahogy irtad tényleg nem egészen egyértelmü.
2010. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a két szám mellett volt cumisüveg és ott volt bejelölve ez a két érték. a g és a ml meg egyforma nem ? tegnap kipróbáltam nem pépesedett mint a tejpépek hanem egy sűrűbb tápszer lett belőle.
2010. márc. 12. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!