Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kaphat a baba bolti...

Mikor kaphat a baba bolti gyümölcsjoghurtot (natúrt már kap ill. otthon én készítek gyüm. Joghurtot) vagy bolti krémtúrót? Fél évesen kezdtük a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 10 hónapos koráig nem nagyon adtam neki, csak egy-egy alkalommal, ha éppen nem akart enni (akkor örültem, hogy lecsúszott egy vaníliás krémtúró).

Most 1 éves, és Zott szívecske barackos joghurtot szoktam adni neki, abban van talán a legkevesebb mű dolog (meglepődtem én is, hogy a neves Danone mennyi xarral van tele).

Krémtúrót elvétve, nagyon ritkán, inkább rendes túróból csinálok körözöttet (snidlinggel, pici vajjal, pár kanálnyi tejföllel, bele csipetnyi só, pici őrölt kömény és a színe miatt egy nagyon pici pirospaprika), vagy csak simán összekeverem banánnal és meggyel.

2010. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 7 hónapos korunk óta eszünk gyümölcsös joghurtot(epreset is, semmi pötty nincs rajtunk) és krémtúrót is. A Lidl-ben nagyon jókat lehet kapni, jobbak mint a márkás, drágább társaik.

8 hónapos baba anyukája

2010. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!