Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti csináltok/csinálta...

Anyukák, ti csináltok/csináltatok valami "hasznosat" amíg otthon voltatok?

Figyelt kérdés

Szinte minden ismerősöm csinál valamit baba mellett: tanul, dolgozik, sportol. Én igazából semmit nem terveztem, "csak" ellátni a babát meg a háztartást.


Ti hogy csináltátok?


2015. aug. 31. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem csináltam semmit babáztam, olvastam, sétáltam babástól és lakást újítottam amit tudtam egyedül pl festés, bútorok felújítása.Ha 50 könyvet nem olvastam ki akkor egyet se.

Tanulnom újra munkahelyen kellett de 2 diplomám van nekem elég.Nyelvet szívesen tanultam volna de olyan baba volt akit mindig fel kellett venni aztán meg a mindig nyomában lenni.

2015. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

Én antigravitációs jógázom és tanfolyamra is járok.

Van két diplomám, de 41 leszek, mire 3 lesz a kisfiam, és nem szeretnék közmunkás vagy munkanélküli lenni, mint több 40 környéki diplomás kisgyermekes ismerősöm. Az ember lánya már nem annyira kelendő a munkaerőpiacon, ha öregedni kezd, és kisgyermekei vannak, akik miatt bármikor táppénzre kerülhet, illetve akik miatt kevésbé rugalmas, kevésbé hajlandó túlórázni. Ezért mérlegképes könyvelőnek tanulok, azt otthon is csinálhatom végszükség esetén.

2015. szept. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

Többemberes babám van. Ő születésétől nagyon sok időt, energiát igényel. Ha véletlen aludt, akkor takarítottam, főztem, vagy én is aludtam, hogy túléljem valahogy.

Aztán szépen cseperedett és már nincs vele olyan sok gond (leszámítva azt, ami minden ilyen korú gyereknél van). Most élvezem, hogy lehet vele játszani és hogy már Ő is élvezi az együtt töltött időt. Kergetőzünk, sétálunk, játszótérre megyünk, vásárolunk, együtt főzünk, takarítunk, baba klubba járunk, meg csavargunk mindenfelé.

Nekem vissza kell mennem az egyetemre (levelező), nem halaszthatok tovább, de nem örülök neki. Olyan jó volt, hogy végre jól éreztük magunkat. Egy 1 éves kisfiú anyukája.

2015. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

40 évesen szültem, a világ szemében "hasznos" dolgokkal épp tele a hócipőm, boldog vagyok, hogy a babával lehetek! Repül az idő, már féléves, igyekszem minden pillanatot kiélvezni. Olyan kicsi kis idő az, amígy ennyire igényel engem, egykettő oviba megy, iskolába, kamasz lesz... és már nem anyuci lesz a világ közepe...


Nem, nem vágyom semmi munkára. Tanulni meg már többet tanultam, mint három másik, úgyhogy az sem érdekel. Most az anyaságot tanulgatom, kihívás ez a javából!

:)

2015. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!