Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor be elkezdődött az első...

Mikor be elkezdődött az első szülési fájás mi jutott eszetetkbe, megfürdötetek előtte? Mit csináltatok otthon?

Figyelt kérdés
félelem vagy izgalom volt bennetek?
2009. dec. 4. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Izgultunk egy kicsit. Megfürödtem. Férjem össze készítette a dolgokat. Elindultunk. Végül császár lett. 5 hetes kisfiú anyukája.
2009. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Befejeztem az ebédet, ettünk, elmosogattam, elpakoltam, összecsomagoltam, lezuhanyoztam, addigra lettek kb 5 percesek a fájások, akkor elindultunk a kórházba.
2009. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem hajnal fél4kor elfolyt a magzatvíz, fájások még sehol sem voltak. Lezuhanyoztam, összeszedtem magam nyugodtan, fél5re beértünk a kórházba, és ott kezdődtek a fájások, rögtön 5percesekkel. 8:34kor megszületett a kisfiam:)

Én abszolút pozitívan éltem meg, mert végre találkozhattam a pici fiammal, akivel 9 hónapig "összezárva" éltem:)


3hós kisfiú anyukája

2009. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább izgalom volt, mint félelem.Elpakoltam a konyhában, lezuhanyoztam, felöltöztem és indultunk a kórházba.
2009. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én pont előtte zuhanyoztam mielőtt elfolyt a magzatvíz. Éppen lefeküdtem aludni, mikor elázott az ágyam:-)

Már össze volt rakva a pakkom, ki volt készítve a ruhám, így csak a piperét dobtuk még a táskámba és indultunk.

Mondjuk én ekkor már 24 órája vajúdtam, vagyis voltak gyakori fájásaim, csak nem voltak rendszeresek. Én már tudtam, hogy aznap megszülök:-) Vagyis másnap sikerült, mert éjfélkor folyt el.

2009. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16:07-es, 5 hónapos a kisfiam pont ma
2009. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kora reggel zuhanyoztam,ellenörzésre mentem délben ott helyben meg is indult a szülés:)
2009. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyik legmelegebb nyári nap volt, délután 3 óra lezuhanyoztam és megettem egy szendvicset, hogy legyen erőm. Este tízkor már a kezemben tartottam a kisbabámat :)
2009. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem az,hogy asztaaa k.u.r.v.a....húúúú de fáj... :)

Na de most komolyan...:)

Nekem úgy indult az első fájásom,hogy éjféltől óránként mentem pisilni,majd mikor 3/4 3-kor ismételten kimentem és megtörölköztem pisilés után,csak azt vettem észre,hogy még mindíg folyik valami...:) Töröltem-töröltem...majd jött egy bazi nagy fájdalom.. Dübörögtem át a falon a páromnak,de ő úgy aludt,mint a bunda... Na majd mikor abba maradt a fájdalom,bementem a hálóba,és mondtam a páromnak,hogy lehet,hogy ma szülünk..Megnéztük egy világos törölközőn,hogy a víz folyik-e,és hát az folyt..Felhívtuk az ügyeletet,és azt mondták,hogy ha a víz folyik ,akkor irány a kórház.. hát jó..Csináltunk egy pár szendvicset a párommal,beraktuk még a hiányzó dolgokat a táskába,elmentem vagy kétszer még wc-re,és olyan 1/4 5-re beértünk végül a kórházba..De nekem mire elindultunk,már nagyon gyakori volt a fájások száma.. Alíg tudtam lemenni a lépcsőn...Minden fordulónál megkellett állnom,annyira fájt... Aztán kórház,ctg,wc,vizsgálat,majd 6.03-kor megszületett a kicsi.:)


Amúgy én is annó úgy gondoltam,hogy majd hogyha megjönnek a fájások,akkor lezuhanyozok,meg hajat mosok,de roppantul örültem,hogy egyáltalán kibírom a fájdalmat...:)


További jó babázást mindenkinek!!!

Üdv.,egy 4 hónapos kislány anyuja :)

2009. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja..azt elfelejtettem írni,hogy nem volt bennem egyáltalán félelem,mert tudtam,hogy fájni fog,és kész..

Ezt elkönyveltem magamban,és úgy voltam vele,hogy ez ezzel jár..:)


/Amúgy nem kaptam semmilyen fájdalomcsillapítót/

Azt mondta a párom,hogy volt,hogy lila volt a fejem,mikor jöttek a fájások...:)


/17.14-es voltam.:)/

2009. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!