Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felesleges babamérleget...

Felesleges babamérleget venni? Helyette nem elég együtt lemérni magam a babával?

Figyelt kérdés
Digitális mérlegünk van, pontosan mér. Ilyen esetben felesleges a babamérleg? Hiszen ráállok egyszer lemérni a saját súlyom, majd ráállok a babával.

#babaérleg
2015. szept. 3. 10:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8 éve béreltem 2 hónapra, 2500ftért/hó. Most nézegettem, és használtan találtam 2000-ért. Sokáig úgysem kell.
2015. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amugy kérdezö, a konyhai mérleg sem rossz ötlet. Mi azzal mértük kb két napig, hogy mennyit eszik. Mondjuk az én férjem szakács, marha nagy ipari mérlegük van bent, 6kiloig mér. Rátettük a kiskádat és ugy mértük.
2015. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó! A ferjed munkahelyerol haza vittetek a 6 kiloig mérő mérleget, vagy a gyereket meg a kádat hurcoltatok?
2015. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én béreltem a mérleget havi 1500ért, viszont csak 3hónapig használtuk,mert nem kellett tovább.
2015. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!