Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon milyen oka lehet annak,...

Vajon milyen oka lehet annak, ha kisbaba így viselkedik?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos unokahúgom. Ha sört isznak előtte (apukám, vagy a bátyám), amint észreveszi, akkor azonnal odamegy (komppal vagy négykézláb) és elakarja venni az üveget. Ha pedig az üres üveget sem adjuk neki oda, akkor sírni kezd és hisztizik érte. De hogyha picit a szájához érintjük vagy ilyesmi, láthatólag meg is inná, hogyha engednénk neki. Mint aki még menni-beszélni sem tud, és már most teljes szívéből imádja a sört.


Szerintetek ez miért lehet?

Benne van a vérébe?

Vagy egyáltalán helyesen ismeri fel, hogy mit lát?

Esetleg annak lehet ehhez köze, hogy sógornőmről tudjuk, hogy bár tagadja, de megiszik néhány sört (és egyéb alkoholtermékeket is), és ezt valószínűleg a terhessége alatt sem hagyta abba?


2015. szept. 3. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szimplán szomjas, és nem sört kér, hanem inni???

Próbáld ki ugyanezt vízzel töltött üveggel. Hidd el, ugyanezt fogja csinálni!

Esetleg érdekes neki a látvány, hogy nem pohárból isznak, és kíváncsi mi lehet az. De totál semmi köze a sörhöz.

2015. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bármit eszek vagy iszok a kislányom kér belőle. Ez tök természetes, gondolom nem csak a sörösüveggel csinálja ezt az unokahúgod. (az már egy másik téma, hogy bármennyire hisztizne, nem adnék a kezébe üveget és nem érinteném a szájához a sört)
2015. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű kíváncsiság. az én fiam is csinálja, ha látja hogy iszok vizet üvegből, pohárból jön oda. hiába adok neki vizet cumiból, iszik, de ugyan úgy kér az enyémből is. vagy a kajával is ez van. hiába akkor ebédelt és hát befejezem én is az én ebédemet jön oda "kunyizni".
2015. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamit lát abban a sörösüvegben... a babák ki tudnak választani pár tárgyat, amiért képesek rajongani.

Lányomnak a ice teás palack volt a kedvence, meg a távirányító. Pedig fél évesen még életében nem ivott teát, és a tv-t sem nézte. Ez nem vérbeli rajongás, egyszerűen csak érdeklődnek egy-egy tárgy, egy-egy mozdulat iránt.

2015. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!