Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyünk...

Milyen ajándékot vigyünk babalátogatóba?

Figyelt kérdés

Az unokatesómnak nemrég született meg a kisbabája. Kb. 1 hónap múlva megyünk hozzájuk megnézni a picit. Úgy tudom, ilyenkor illik vinni valami kis ajándékot a babának. Na de mi legyen az? Tudtok írni pár ötletet? Olyat szeretnék ami tényleg hasznos, nem valami kacat, de nem is túl drága. Anyukák ti mit kaptatok/minek örültetek volna a legjobban?

Ui.: kislány a baba.



2015. aug. 25. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az első 2-3 hónapban gyakorlatilag mindenkitől kaptunk pelenkát, aminek örültünk, mert elég hasznosnak bizonyult. :) Emellett általában ruhát és/vagy rágókát/plüss könyvet/csörgőt hoztak.
2015. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

babaruha, pelus, tisztálkodási szerek, valami kis játék, anyukának virág, apukának bor.


mi ilyen ajándékokat szoktunk vinni, és ilyeneket is kaptunk vissza.

2015. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sandrachnologic ***** válasza:

Ragoka, csorgo, babajatek, esetleg kis evőeszköz készlet, tanyerka ilyesmi. Babaruhabol eggyel nagyobbnak szerintem jobban orulnek a szülők, én legalabbis igen. Nevével hímzett textilpelus/torulkozo. Eloke is jo lehet. Pelenkatorta is szuper.


Szerintem amit ne az a cumisüveg es a cumi, mert lehet nem akarnak hasznalni vagy megvan a bevált marka.


Anyának csoki/virag, apának bor/pezsgo.

2015. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, jöhet még :) a ruhát sztem nem vállalom be, mert nem igazán vagyok otthon azon a téren, hogy mennyi idős babának mekkora ruha kell, stb. :D Mi az a pelenkatorta?
2015. aug. 25. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tisztálkodószert, pelust nem viszek, mert barátnőm babája pl. olyan 'kényes' volt, hogy csak 1 féle terméket bírt a bőre, minden más kiütötte.


Én Maugli márkájú bodykat szoktam venni. Magyar, jó minőség, és jópofa (ezeken lehet olyan vicces szövegeket olvasni)

2015. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A pelusokat összekötheted torta formába, én is mostanában olvastam, és még mellék lehet egyéb dolgokat, baba tisztálkodó szerek ilyesmi.

[link]

2015. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!