Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfelelő ez a napirend egy 5...

Megfelelő ez a napirend egy 5 hónapos babának? Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiam 5 hónapos, tápszeres, védőnői javaslatra 4 hós korától hozzátápláljuk (fogyott előtte).


A napirendünk ìgy néz ki:


4.15 Ébredés,tápi


Alvás tovább 7.00-ig


7.00 Tápi


Alvás általában 8-ig majd játék,stb


10.00 Gyümölcspép+egy kis tápi


Pihi/alvás , változóan, majd séta, 13.00-ig


13.00 Zöldségpép+egy kis tápi


Délutáni nagy alvás


16.00 Vaníliás tejpép (4 hós) gyümivel, nincs tápi


Pihi, majd masszírozás


19.00 tápi


19.30 Fürdés


Ezután meseolvasás és alvás.


Nyilván nem óramű pontossággal van úgy hanem ahogy a fiam igényli.


Szerintetek ez jó, vagy ha nem akkor min kellene változtatni?


Köszönöm a segítséget! :-) Üdv : Első gyermekes anyuka



2015. szept. 7. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Tápi? Pihi? Gyümi?

Egy 5 hónaposnak mi a pihi?

2015. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ez jó napcsi rendi. Annyira cukika!!
2015. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké,akkor tápszer,gyümölcs, pihenés. Pihenés alatt értem amikor nem alszik ,hanem csak fekszik amíg ülepedik az étel, és addig dalolok,mondókázok neki, vagy ilyesmi. Kérlek ne a szavakon lovagoljatok, nem hiszem hogy ez lenne a lényeg. Első két válaszolónak piros kéz. Nem szoktam, mindenkinek zöldet szoktam adni ,de ezek a válaszok nem hasznosak.
2015. szept. 7. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon megbüntettél! Egyébként csak elismételtem a te szavaidat! Ezek szerint az sem hasznos, amit te kérdeztél. Ja, és megkérdeztem, hogy szerinted mi a pihenés egy 5 hónaposnak. (Ha nem bírod a kritikát, írd ki normális szavakkal a kérdést! Felnőtteknek írtál, nem gyerekeknek, bár azoknak sem hasznos gügyörészni.)
2015. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elismételted a szavaimat és nem válaszoltál. A kérdésem számomra hasznos mert szeretném megtudni hogy ez így megfelelő-e szerintetek. A napirendről kezem véleményt ,nem a beszédstílusomról. Nem büntetés céljából jelöltem be a pirosat, hanem mert tényleg nem hasznos. A frusztrációd miatt nekem semmi okom-jogom téged büntetni,és amúgy sem ismerlek, szóval ez eleve értelmetlen felvetés. Elnézést kérek még egyszer ha a gyermekded fogalmazásmódom számodra zavaró volt és köszönöm hogy időt szántál a kérdésemre.
2015. szept. 7. 10:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Kezem=kértem
2015. szept. 7. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy napirend jó vagy nem jó, hanem attól függ, hogy a babának és a család többi tagjának megfelel-e. Ha igen, akkor nincs kérdés, ha nem, akkor változtatni kell, de ezt így innen mi nem tudjuk megmondani.
2015. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, Köszönöm szépen a normális választ. Nekünk egyelőre jónak tűnik, a kisfiam is kiegyensúlyozott, csak attól tartok ,megint nem fog hízni,de túletetni sem szeretném.
2015. szept. 7. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!