Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babatok karmolassza az...

Ha a babatok karmolassza az arcat, nem feltek, hogy belekap a szemebe?

Figyelt kérdés
Vagom a kormet, de igy is sebes az orra es s homloka
2015. szept. 7. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

De, én is féltem, szerencsére nem történt ilyen.

Sokat javult a helyzet, amikor elkezdtünk baba körömreszelőt használni, sokat tompított rajta, illetve alváskor adtam rá kesztyűt eleinte (valahogy mindig álmában csinálta ezeket).

2015. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A felelmed nem alaptalan sajnos, velunk megtortent. Kislanyom kb 2-3 honapos lehetett, mikot kinyujtotta a kezet, nyujtott mutato ujjal szemebe nyult, a fajdalomtol meg bezarta okolbe a markat, igy kicsikart egy darabot a szemebol. Ket meterre alltam, pont lattam , de mar nem birtam odaugrani. :(

Nagyon sirt. Feny fele tartottam es hat lattam hogy a retinabol hianyzik egy negyzet alaku darab. Nahat volt panik. Szemeszet korhaz, ugyelet. Mire odaertunk mar aludt, tehat talan annyira nem fajt utana. Kapott coronagelt. A retina nagyon jol, gyorsan gyogyul, de ha ilyen van, mindig meg kell nezetni, nehogy hegesedjen! Az hatassal van a latasra. Azota nagyon figyelek a kormere. En hibam volt, mert nem vagtam te tovig. Par nap mulva nyomtalanul gyogyult :)

2015. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huh, ezen nagyon megremultem ahogy irtad!

Nagyon orulok, hogy nem lett baj !!!

Ejjelre en is adok ra akkor kesztyut.a kormet meg megprobalom meg rovidebbre vagni.

Koszi a valaszokat!

2015. szept. 7. 13:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo , a baba koromvago szettben volt koromreszelo, az s papir ( csiszolopapir ) fajta, az jo ?
2015. szept. 7. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!