Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is karmolássza a...

Más babája is karmolássza a fülét, meg a tarkóját?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom, és este elalvás elött,vagy ha fáratt,gyakran kamolja saját fülét,és a füle mögött,illetve a tarkóját is kisebesíti. Ez egy rossz szokás lenne nála?
2010. jún. 26. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen tetszik neki akeze meg hogy felfedezi a testrészeit nálunk még társul hozzá a hajtépés is mindig tele van a keze hajjal.
2010. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én 5 hónapos kisfiam is piszkálja a fülét, mielőtt elalszik.
2010. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszike!már azt hittem fáj, vagy viszket neki...
2010. jún. 26. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy, tiszta haj a keze is.

5 hós

Egyébként én is aggódtam mi lehet, mitől viszkethet a feje.

2010. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:) Mi 6 hósak vagyunk ugyanezzel! És ha leteszem hasra , úgy alszik csak, akkor kapargatja a lepedőt míg el nem alszik. Így altatják magukat...:) Szerintem.
2010. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem altatás céljából csinálják, hanem a fogzás miatt! Az idegpályák összekötik a fogakat és a fület. (akinek fájt már a foga, biztosan emlékszik, hogy a füle is belesajdult néha!)

Az én fiam is csinálja, amikor érzi, hogy fáj neki.

2010. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is karmolászta magát és a doki azt mondta, hogy száraz a bőre, felírt neki egy kenőcsőt, és azóta nem karmolássza magát. A fülét csak csavargatni szokta.
2010. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! Az enyém 5 hós,és hajat is szokott tépni, meg ha álmos folyamatosan a füleit tépi-ki is szokott sebesedni néha...már én is azt hittem, vmi baja van, de úgy látszik ez egyáltalán nem egyedi.
2010. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!