Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi kell az újszülött kezdőcsom...

Mi kell az újszülött kezdőcsomagba?

Figyelt kérdés
kezdő anyuka leszek nemsokára és ahogy nézegetem a boltokat annyi kramanc van,de mi az amit egy újszülött érkezése előtt be kell szerezni. Aki tud és mostanában szült írhatna nekem egy listát,hogy mit kell vinni a kórházba és mire lessz szügségünk itthon az első hónapokban. nagyon hálás lennék

2015. szept. 9. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban mindent adtak (rá kell kérdezni előre, ott, ahol te szülsz, mi a helyzet). Szóval csak azt a ruhát vittük, amiben hazahoztuk, meg a babahordozót, amibe belerakva bekötöttük a kocsiba.


Itthon ami fontos:

- fekhely (nálunk ez bölcső volt)

- pelenka, popsitörlő, popsikrém, alkohol (ezeket receptek alapján vettük gyógyszertárban, nem vettünk pluszt)

- és volt egy külön kis takarója, ami a sajátja volt

- csak body-t és rugit hordott, mást nem


Ezen kívül vettünk egy hordozókendőt a sétákhoz.


Más nem kellett, bár volt, de teljesen feleslegesnek bizonyult. Csak dekoráció (játékok, ágynemű, baldachin, stb.), vagy felesleges (mint az éjszakai fény, pelenkakuka, és társai).

2015. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdést én irtam ki nem olyan rég, remélem segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


A korházban, pedig ahogy előttem is irták, minden attól függ, hogy mit adnak. Nálunk is mindent kap a pici, ezért csak azt visszük amiben hazahozzuk.

Én azért betettem egy cumit, kistakarót, lehet hideg lesz bent, meg szebben mutat majd a saját kistakarójában :-)

2015. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. szept. 10. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!