Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldanatok meg terhesen...

Hogyan oldanatok meg terhesen a nagyobb teso altatasat?

Figyelt kérdés
1 eves a kisfiam, aki nagyon jol alszik ugyan, de elaludni nem alszik el egyedul, en kellek hozza. Mindig is ringattam ugy aludt el, kb. 5 perc alatt es atalussza utana az ejszakat. Tudom, nem eppen jo, de igy valt be. Most tervezzuk a kistesot es ugy gondolom, hogy majd nem emelgethetem annyit a kisfiamat, foleg ringatni nem fogom tudni. Mit csinalnatok a helyemben? Kezdjem el mar most raszoktatni, hogy aludjon el egyedul? Hogyan? Raadasul meg delelott alszik 1 orat es ebed utan alszik egy nagyobbat. Tehat naponta 3x ringatom el, ugy alszik. Nekem egyaltalan nem terhes es nem faraszto ez, mivel tenyleg 5 perc alatt elalszik, leteszem a kisagyba es alszik tovabb. Csak most gondoltam bele, mi lesz, ha nagy pocakom lesz? Meg azert meg kell tanulnia egyedul is elaludni.
2010. márc. 12. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ringatom a 15 hónaposomat és 9 hetes terhes vagyok. Nekem az a véleményem, ha ettől elvetélnék, akkor az a baba amúgy is elmenne. Időnként muszáj emelgetni a babámat, hiszen nem tud berepülni az etetőszékbe, a babakocsiba...

Nagy pocakkal majd kitalálok valamit, addig ő is rengeteget fog változni, nem is biztos, hogy kell majd ringatni.

Szerintem ezen ráérsz később agyalni, most még csináld úgy, ahogy jól esik.

2010. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos volt a babám, mikor terhes lettem. azt hogy ne emeljem képtelenség megoldani, muszáj emelgetnem, most is hogy már csak egy hónap van szülésig. A babakocsiba nem tud egyedül még beszállni és az ágyába is be kell raknom. Az altatáshoz is kellettem 13 hónapos koráig. Akkor átálltunk arra, hogy beteszem az ágyba és alszik egyedül. 3 nap volt nehéz, először üvöltés, aztán sírás, a 3. nap pityergés, és a 4. napon csendben elaludt. Én úgy éreztem, hogy muszáj megtanítsam egyedül aludni, mert ha jön a kistesó, nem tudok kétfelé szakadni.
2010. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én babám 19 hós, még mindig cicin alszik el. Egyébként 22 hetes kismama vagyok.

Nem tudod megoldani, hogy ne emeld a nagyobbat, de nem is kell. Egészséges terhességnek az se árt, ha legurulsz a lépcsőn, ha meg gond van, emelni se kell hozzá, hogy baj történjen.

Én sose görcsöltem ezen. A mai napig emelem babakocsistól, cuccostól a gyereket, mert vidéken lakom és még az atm-hez pénzt felvenni is 4 lépcsőfokot kell fölmennem, sehol nincs akadálymentesítés. Ez van. Semmi bajom tőle.

2010. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!