Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizo babádnak hány darab...

Cumizo babádnak hány darab cumija van?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
6 db van, ebből átlag 3-4 van meg, szétdobálja mindenfelé a lakásban. 1,5 éves.
2015. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2-3 db van, jelenleg 1 van meg, de néha azt is keresni kell, az egyik komplett cumilánccal tünt el. 20 hós
2015. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4-5, de kettot hasznal allando jelleggel
2015. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 indigoh ***** válasza:
Az én kisfiamnak csak egy volt a legkisebb méretűből is és a 6 hónaposnál idősebbeknek valóból is csak egy van. Tíz hónapos. Pár hete elhagytuk, de szerencsére még időben tudtam venni egy másikat.
2015. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 normál játszócumi, és egy spéci masszírozós, amit fogzásra találtak ki. Olyasmi, mint a boxolók fogvédője.

[link]

2015. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 db egyforma. Ritka pillanat, amikor egyszerre megvan mindegyik. :)
2015. szept. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hónapos, három van neki: egy a kiságyában a hálóban, egy a nappaliban lévő kiságyában, egy meg a pelenkázótáskában (ha megyünk valahova, és kéne).
2015. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában csak egy van, de ha nem találjuk, akkor veszünk megint egyet és néha 1-1 előkerül mégis.

Szóval 1-2 van csak, de inkább csak alváshoz van használva már, napközben nem igényli. 1,5 éves.


(Olyan, ami éjjel világít, így ha keresi megtalálja, de ha nem világítana, szerintem körbeszórnám az ágyban cumikkal, hogy tuti találjon egyet éjjel és ne nekem kelljen megkeresni :P)

2015. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!