Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnycsatornaátmosásra mikor...

Könnycsatornaátmosásra mikor vittétek, mennyi idős korában a babát?

Figyelt kérdés
Hol van az a pont, amikor már vinni kell?
2015. szept. 15. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 4hós volt a lányom. Nem emlékszem pontosan, de talán 3-4 szemcsepp elhasználásÁval ha nem múlt el, el kellett vinnem. Utólag előbb elvittem volna , mert kevésbé maradt volna meg az élmény benne. Apukája ment be vele. Én végig sem tudtam volna nézni, de egyedül nemakartam hagyni ,csak orvosokkal.
2015. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes korában vittem, előtte kétféle szemcseppel próbálkoztunk. Azt mondták a kórházban, hogy minél később csinálják meg, annál nagyobb az esélye, hogy többször kell átmosni.
2015. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmúlt 3 hónapos, amikor vittem. Már a 3. szemcseppen voltunk túl, és mindig visszatért a probléma, egyre jobban váladékozott.

Aztán kb. 3 héttel később, 4 hónaposan megint voltunk, mert ugyan sokat javult, de megin tcsak váladékozott az egyik szeme, ekkor újból átmosták. Szerencsére utána többször nem kellett.

2015. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi 3 szemcseppen vagyunk túl, hol jobb hol rosszabb. Van nap amikor egész nap folyik, reggel kis se tudja nyitni, van, hogy kevésbé. Orvos még vár. Én személy szerint inkább most vinném, mint később, egyre jobban nyílik a tudata, értelme, talán jobb lenne most, hátha könyebben felejtené. 3 hós.
2015. szept. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!