Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Legalább 6 max 9 hetes terhes...

Legalább 6 max 9 hetes terhes lehetek!? Kecskeméten milyen gyorsan megy az abortusz. Várakozásra nincs ido sem szép szavakra nincs szükség, a lenyeg érdekelne! Magán uton vagy sztkn gyorsabb es mennyi penz?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 17:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
sztk-ba gyorsabb.de el kell mennek 2 tanácsadásra is.a 2-on kapod meg a csekket,befizeted de addigra legyen meg az időpont a korházból.ja és még lesz egy uh is
2014. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Meg kerdezhetek? Te tul vagy rajta? Eleg a vedonohoz menni papirert tanacs adasra? Uhval kezdjek? Aztan vedono es megint vedono ido pont keres es kesz. Rendesek a korhazban? Ki csinalta neked?
2014. jún. 10. 23:19
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Én túl vagyok rajta.

Sztk gyorsabb volt ezert azt választottam.

1. Lépés bemenni nőgyógyászati ambulanciára ahol csinalnak UHot. Es igy hivatalos lesz h babát vársz. És igy lehet tovább haladni, ezaz 1. Lépés mindenképp.

Sztk 30E, magánt nem tudom.

:)

2014. jún. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

nem volt abortuszom de tudom hogy zajlik

2014. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. Voltam ma ambulancian megvan az eredmeny, mehetek a csalad segitobe holnapra van ido pontom. Szornyu ez az egesz. Ti hogyan eltetek tul? Dokik rendesek voltak? Ki csinakta a mutetet? Az milyen? Lelkileg jol vagytok?
2014. jún. 12. 15:58
 6/32 anonim ***** válasza:
2014. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ezt miert tetted be?
2014. jún. 12. 21:12
 8/32 anonim ***** válasza:
7%
Mert lebeszélni akarnak róla azért. A kérdésedre a válasz bamész a nőgyógyászatra megállapitják terhes vagy megmondod nemszeretnéd a babát. Utána ultrahang családsegitő. ott 3 nap várakozás idö majd kapsz 1 cseket 30 ezer ft körül írják itt az árát. Én nemtudom mert nemvolt abortuszom de azt is hallotam van rá kádvezmény anyagi háttér véget. Kérsz idöpontot a kórházba aztán ott 1 nap alat elvégzik vagy max este bemész kitágitják a méhszájad aztán érzéstelenitenek vagy boditanak vákummal asszem azzal végzik a mütétet. Én is sajnálom az ilyen dolgokat de hát mindenki más sajnos ez van.
2014. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
En is sajnalom, elmondhatatlan erzes es nem a jo ertelembe.
2014. jún. 13. 20:16
 10/32 anonim ***** válasza:
29%
Tudok valamit tenni érted és a gyermekedért? Tudok pótolni valamit, ami a baba vállalásához hiányzik az életedből?
2014. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!