Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most adnék először metélőhagym...

Most adnék először metélőhagymát a 7 hós babámnak. Mihez adjam? Hogyan? Ti milyen ételeket csináltok belőle?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Kíváncsi vagyok a válaszokra mert az én lányom 11 hónapos,de még nem adtam neki.

2010. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hűű-ha!

Én nem merném, még adni!

Nem tudtam, hogy lehet, mindenesetre én még várok vele!

De kíváncsi vagyok adott-e már valaki kismama!

2010. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én adtam már a 8 hónapos kisfiamnak, de csak néhány karikát tettem a főzijébe. Vagyis úgy csináltam, hogy ici-pici olajon fél percig pirítottam alacsony lángon (mintha magamnak dinsztelnék, csak óvatosabban nehogy odakozmáljon), hozzáraktam a kockára vágott burgonyát, felöntöttem vízzel. Mikor a krumpli megpuhult bio paradicsompürét adtam hozzá, azzal csak összeforraltam és leturmixoltam. Ez volt a paradicsomos burgonya:-) Egyenlőre máshoz nem adtam még. Hasa nem fájt tőle, semmi más íze sem volt, mint addig.

2010. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!