Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a leghaszontalabb...

Mi volt a leghaszontalabb dolog, amit a babádnak vettél?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Zenélő bili. Félt tőle, mint a pokol tüzétől.

Cumi. Beraktam a szájába-kiköpte, visszaraktam-kiköpte, még egyszer visszaraktam-kiköpte. Kidobtam.

2015. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

játékokat bántam meg, de ez folyamatos, még most is


(csak mivel gyerekkorom játéka volt, gondoltam tetszeni fog a gyermekemnek is, egy üveglapban egy kis golyó gurul ahogy mozgatja az ember, a hátoldala papírból volt, ahogy gyors megmostam, szétment az egész, ill tojást tojó zenélő csiga, először magától elromlott, nem időközönként adta ki a tojásokat egy idő múlva, hanem kigurult belőle az összes, ill nem bírta hogy a gyermek gyepálja. aztán pl a fisheres mókakockák, habár lehet későn vettem, de így 16 hónaposan sem köti le, vagy nem érti, hogy felül megnyomja és akkor a mási oldalán pörög a tárcsa, valamint rajztábla, játszóbölcsiben kezdte érteni, de itthon nem. enné a krétát, és csak a szivaccsal törölget, ahogy én szoktam portalanítani, stb )

2015. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Járóka, pelenkatartó (AngelCare), puhatalpú cipőcskék, elektromos mellszívó (kézi már volt, de ki akartam próbálni, hülyeség volt megvenni, negyedáron tudtam eladni), esernyőre csukható babakocsi, téli kabát 3 hónaposnak (overall sokkal praktikusabb), rugalmas hordozókendő (jó, csak kevés ideig használható). Ezeket a dolgokat 2 gyerek mellett gyűjtöttem be! :-)
2015. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Cumi. Ahogy rájött hogy kell kiköpni, megtette.
2015. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kocsicipők az első hónapokban. Sosem adtam rá, nem vitt rá a lélek, hogy cipőbe tuszakoljam a kis lábacskáit. Akkortól vettem hasznát a kocsicipőknek, amikor már a sportkocsiban ült.
2015. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi a baj a puhatalpúval?
2015. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Rugalmas hordozókendő, illetve 1-2 ruhadarab, amivel kapcsolatban öltöztetés közben jöttem rá, hogy nem praktikus feladhatóság szempontjából.
2015. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen átlapolós-kötős felső ha érthető milyenre gondolok, mondjuk az sem normális, aki ilyet gyárt baba méretben, de én sem, aki megvette..

Meddig marad meg szerinted egy örökmozgó 5 hónapos babán? :D

2015. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
cumisüveg melegítő...sosem használtuk.
2015. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Cumi, fürdőkádba fürdetőkarika ezt egyszer se használtuk. Tanuló pohár.
2015. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!