Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a leghaszontalabb...

Mi volt a leghaszontalabb dolog, amit a babádnak vettél?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Játékok, de ez nem egyszeri probléma, azóta is folyamatosan megbánok néhány dolgot.

Cumi, egyik gyerek se szerette. Autós cumisüveg melegítő (jó ötletnek tűnt, 2x használtam). Kocsicipő. Ruhákból volt néhány, vagy az anyaga, vagy a szabása miatt, ami használhatatlan volt. Baba strandpapucs, nem tudott benne menni.

Viszont számtalan dolgot nem vettem meg, amit előre tudtam, hogy nem fog bejönni nekünk (pl. játszószőnyeg, azt én is tudtam nekik készíteni, járássegítő felesleges, pihenőszék, stb.).

2015. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mondjuk ez nem 100%-ig a gyereknek lett véve, de szoptatós párna. sem neki, sem nekem nem volt kényelmes azon szoptatni. az első hónapokban a babakocsi is tök felesleges volt, mindig kendőben vittem mindenhova, csak azóta használunk babakocsit, amióta sportbabakocsiban ülhet.

hintőpor is totál felesleges volt, a bébitaxit is úgy adtuk el, hogy 3szor ha ült rajta.

2015. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Alig vettünk valamit, és mégis sikerült kifogni olyat amit nem tudtunk használni; olyan hordozókendőt vettünk ami nem rugalmas, nem tudtam megtanulni a használtatát.
2015. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Baldachin a kiságyra (látványra cuki, de tök felesleges), gyermek párna, takaró (később hasznát vettük, de újszülöttnek, babának tilos a fulladás veszély miatt), trendibb babaruhák (totál kényelmetlenek, és úgyis tönkremegy pár kicsordult pelus, vagy almapüré után), és sok-sok játék, amit azt hittem, imádni fog, de lealázta őket az üres vizes flakon, távirányító, papírzsebkendő csomagolás...
2015. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!