Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino futura 3? Van...

Chipolino futura 3? Van valakinek ilyen babakocsija?

Figyelt kérdés

Kaptunk egyet ajándékba, használati útmutató nélkül. Nem tudom hogyan lehetne vízszintisbe fektetni ill. a lábtartóját szintén vízszintesbe helyezni.

Köszi! :)


2010. márc. 13. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Igazából sehogy!!Mert csak hordozóval lehet használni újszülött kortól!:(
2010. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,sportkocsiként 3 pozícióban dönthető.

Bocsi az offért,de érdemes ilyen kocsit venni?Én épp most készülnék,féláron venném,megéri úgy?

Még egyszer bocsi,és köszönöm.

2010. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyet szeretnék venni,mert a pierre cardin 3 funkciós 5 hós babakocsinkat leakarja a férjem cserélni,mert nehéz cipelni nekem a 4.re (nincs lift) pedig szeretem nagyon,főleg a mózest. bár még a sport részt nem használtuk.30 ezerért árulom,feléért mint mikor vettük.
2010. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Itt olvastam, hogy újszülött kortól lehet használni a sportrészt, mert vízszintesbe dönthető. Nekünk fontos, mert pici babával használnánk.Írni fogok nekik!


Egyébként masszív a kocsi, könnyű, jól lehet vele közlekedni.

2010. márc. 14. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, nem tudom nézed-e még a kérdést, de lehet használni újszülött kortól??mert én is most nézegetek babakocsikat, és úgy láttam, hogy a háttámláját vízszintesig lehet dönteni, így bele lehet tenni textikmózest.

Vagy hogy tudtátok használni?jó amúgy?

2010. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!