Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekünk is segíthet a "MÓDSZER"?

Nekünk is segíthet a "MÓDSZER"?

Figyelt kérdés

Most olvasgattam Az Aludj Jól gyermekem könyv módszerét, de nem tudom, hogy nekünk is segíthet-e..

Én fiacskám 15 hónapos, este 8kor alszik el, úgy, hogy berakom az ágyába, megissza a tápiját, cumi be és már alszik is, eddik o.k is minden...

VISZONT:éJSZAKA TÖBBSZŐR, HA SZERNCSÉM VAN CSAK 4-5SZŐR SÍR FEL,OLYANKOR iszik kicsit, cumi be és alszik is, ez kb 2percet vesz igénybe, de én vagy fél óra mire visszaalszom, jobb esetben. Próbáltam már, hogy nem itatom meg , cumit sem adom vissza, meg sem mozdulok, de akkor nagyon elkezd sírni...

Ilyen esetben is alkalmazható ez a módszer????

DE HOGYAN???Ja és , ha hagyom sírni már pattan is fel és áldogál az ágyában..

Nagyon boldog lennék, ha végre aludnánk estétől , reggelig nyugodtan..


2010. márc. 13. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Alszik napközben eleget?Nem fárad már le túlságosan estére?Ezek is jócskán bezavarhatnak ám!

Az én lányom egy hétig nem aludt nappal,csak egyszer,és emiatt nem aludt éjjel sem.Ma aludt először délután is,így már pisszenés nélkül alszik.7 hós

2010. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

NAPKÖZBEN, max 2 órát alszik egyszerre, de ma csak 1-et aludt.Nem tudom, hogy bírja, mert pörög ezerrel egész nap, mindig dolga van:)

Ha megyünk sétálni képes másfél óráig is szaladgálni.. Most adom neki a Viburcolt, de így sem alszik jobban..

2010. márc. 13. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám neki a Sedatif PC nevű homeós szert. Napi 2 tabletta, reggel felkelés után és este lefekvés előtt. Nekünk 3 hét alatt visszahozta az éjszaka átalvást. Este 8-tól reggel 6-ig szunyál egyfolytában.
2010. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt éjszakánként,mint amit leírtál fogzáskor... Viszont 15 hónapos volt a lányom és egyik napról a másikra szerencsére rendesen aludt éjszakánként.Én is elkövettem azt a hibát,hogy inni adtam neki,ez azért nem jó(mint utólag kiderült),mert nagyon hozzászokik,és már megszokásból is kérheti.Erről ha tudod minnél elöbb szoktasd le.A cumival is addig volt gond,amíg ő nem találta meg onnantól már azzal se volt gond.Egy ismerősömék úgy oldották meg ezt,hogy 8-10 cumit raktak a kiságyba,így bármerre fordult a kislány,mindig akadt a kezébe egy... :)

Kitartás! :)

2010. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi lányok.A Sedatifet adom neki, lassan egy hete, meg a Chamomillt is a kúp mellet még:(

Ja és igen fogzik is, de ha nem akkor is ez van, sajna..

A cumit meg még nem rakja be magának, de már alig várom, hogy igen.Fura, mert csak alváshoz kell a cumi, amúgy el nem viseli..KIcsit lökött kispasi:)

2010. márc. 13. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd abba a Sedatifot, nekünk is kellett 3 hét, hogy hasson. Egyébként a chamomilla mellé adhatsz neki mercurius solubilis 9ch-ból napi 2x5 golyót. Ez akkor lehet a camomilla kiegészítő szere, ha a baba sokszor ébred éjjel, és sokat iszik.

Én 2 hét után abbahagytam a mercuriust, most meg már a sedatifot sem adom neki 2 napja, és így is alszik. B.

2010. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszike, adom továbbra is...

Na megyek bubulni, mert Töki tuti riaszt párszor és jobb esetben csak reggel 6kor kel:(, ez is egy új szokása, ami nagyon nem tetszik anyának:)

2010. márc. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!