Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a módszer segithet? Fonos!

Ez a módszer segithet? Fonos!

Figyelt kérdés

[link]

ez a link egy fogyokruás napirend. Ha elvégzem szted tényleg fogyhatok? mármint 13 nap alatt 5-6 KG-t? am 14/F vok :)

Szal sztetek beválhat?


2010. jan. 27. 20:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egy felnőttnek sem egészséges nem hogy egy 14 éves fiúnak.. feketekávé és nagyon kevés kalória Plusz ha véletlenül sikerülne is akkor az a súly az izmaidból menne le, nem a zsírodból. Ha valóban túlsúlyos vagy, akkor sajnos nem elég 13 nap ahhoz, hogy az lemenjen, gondolj bele, a felszedése is több volt mint 13 nap, akkor nem tűnik az el olyan könnyen. Bár nemtudom mennyi a súlyod és a magasságod..
2010. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
166 cm és 60 kg..inkább sörhasam van :D:D:D:D:D: :S:S:S:S::'(:'( na és ez segithet? : [link]
2010. jan. 27. 20:07
 3/20 A kérdező kommentje:
sörhast hogy adhatom le a leggyorsabban és legkönnyeben?
2010. jan. 27. 20:08
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]

ez jobb lenne..sztetek ez is oan jó mint az előző?

2010. jan. 27. 20:11
 5/20 A kérdező kommentje:
Mejik jobb?
2010. jan. 27. 20:11
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem neked való.Még egy felnőtt szervezetét is megviselné.Én azt tanácsolom,hogy ha lehet akkor inkább a hosszabb távú de hatásosabb fogyókúrát válaszd.Ez csak egy hulyeség.
2010. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Szerintem se kezd el. Inkább egyél vmivel kevesebbet mint eddig és hetente 3X súlyzózz meg tornázz
2010. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nemérdekel h hülyeség. tudom mit csinálok.elegem van h dagat állat vok...am jol birom az ieneket csak eddig feladtam..most nem adom...meik jobb? a magvas? vagy a gyümölcsös?
2010. jan. 27. 20:26
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

figyelj jól: ha ezeket megcsinálod, lefogysz. ideig-óráig tartod majd a súlyod, de ha megunod, a dupláját szeded vissza. rövid idő alatt. nem akarod ugye, h 13 nap szenvedés után a mérlegre állj és azt lásd h 2 kiló pluszba jöttél ki?


ha igazán elhatároztad magad, hogy nem akarsz többé "dagadt" lenni, akkor mondok neked valamit, ami hatni fog. nem 2 hét alatt, nem is 1 hónap alatt, de fél év alatt le lehet vele adni 15 kilót. és a lényeg: ha odafigyelsz, nem is jön vissza soha! ja és még egy lényeg: soha nem kell koplalnod, megőrülnöd az éhségtől, mindig annyit ehetsz, amennyit akarsz, de... na és itt jön az egész menetrend, már tegnap megírtam vkinek, de bemásolom neked :)


voltál már vékony? ha igen, keress egy képet abból a korszakodból és tedd ki a tükörre. ez legyen a cél.

végy egy jó meleg nyugtató fürdőt és gondold végig: mennyit akarsz fogyni? miért? és mennyi áldozatot tudsz hozni ezért?

ne feledd a fogyásra a hozzáállás is hat, ha szenvedsz alatta, meglehet h lassabban mennek le a kilók.

ha ez megvan, akkor ideje kivitelezni. ne koplalj! mindig add meg a szervezetednek azt, amire szüksége van. a "diétád alapuljon azon, hogy minél több vitamint és fehérjét viszel be, és minél kevesebb szénhidrátot (és azt is jó minőségűt). tehát: nasi, csoki, sütik, lisztes dolgok kilőve.

minden nap 5x ehetsz, de csak mértékkel! sose egyél addig, hogy úgy érzed, kidurransz. mindig csak annyit, amivel épp jól laksz.

hozd a nap elejére a szénhidrátokat (reggel egyél teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvicset vagy műzlit), és a nap vége felé már ne egyél szénhidrátot egyáltalán. egész nap egyél sok zöldséget (lehet párolva is), gyümölcsöt kora délutánig.

minden nap igyál meg legalább 1,5 liter vizet. ha este nagyon éhes vagy vacsi után is, igyál meg egy csésze zöldteát (csak édesítővel!) ha kívánod az édeset, kora délutánig engedélyezett 1-2 kanál méz.


ezektől felgyorsul az anyagcseréd, és havonta 2-3 kiló feleslegtől fogsz megszabadulni, de tartós lesz a fogyásod. ehhez azonban kitartónak kell lenned, és ha elérted az álomalakot, akkor sem szabad abbahagynod! a fogyás közben minden héten tarts 1 napot, amikor azt eszel, amihez kedved van. ha elérted az álomsúlyt, akkor több ilyen napot is tarthatsz, a lényeg, hogy az életmódod tartósan a fent leírt legyen.


mozogni se felejts el! ha nem bírsz futni, akkor sétálj intenzíven, fél órákat, fokozatosan emelve az időt. ez majdnem annyi kalóriát éget el, mint a lassú kocogás.


ne méregesd magad folyton! elkeseredhetsz, ha 2 hónap után csak 1-2 kiló mínuszt látsz, de gondolj arra, hogy az izom tömege nagyobb mint a zsíré, míg térfogatra kisebb. úgyhogy a mérlegen való stresszelés helyett vedd elő a mérőszalagot és mérd meg a derekad-csípőd-feneked. azon jobban fogod látni a változást.


csak a kezdet nehéz, hidd el, 1 hét után érezni fogod h lötyögnek rajtad a ruhák :)

ha nincs sok ötleted, hogy mit készíts, néhány recept: [link]

ha pedig még nem vagy tisztában, mi hány kcal, mennyi benne a szénhidrát, itt egy oldal, amiben naplószerűen vezetheted az étkezéseid, és minden adatot megtudhatsz belőle: (igaz angol, de a sztaki.hu szótárral elég jól el lehet vele boldogulni:) [link]

kívánom h legyen erőd, és sikered benne! szurkolok :)

2010. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

Szia,na lehet kovezni, itt ugyis csak az megy..

szerintem a 13napos jo! lehet vele tenyleg fogyni,en 6kgot fogytam vele, es zsirbol. mellette tornaztam mindennap. reggel 20perc szobabicaj-napkozben RR 20perc- este 20p szobabicaj.

EGyebkent en az algas fogyokurat ajanlom.

mert az egezseges is legalabb!

2010. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!