Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a módszer mennyi idő alatt...

Ez a módszer mennyi idő alatt segíthet leadni kb 10 kilót?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 165 cm és 76 kg. Szeretnék megszebadulni olyan jó 10 kg-tól. Ha naponta 40 percet futok reggel és/vagy este, görkorizom és ugrálókötelezem mennyi idő alatt mutatna változást? Persze mindez olyan diéta mellett ami főként gyümölcsből, zöldségekből és sovány húsokból áll!

Kérlek segítsetek, írjátok meg a véleményeteket. Előre is köszönöm!:)


2009. júl. 11. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 12-14 hét, ha betartod. Nem könnyű, de nem is lehetetlen. Az evésbe néha belefér a bűnözés (fagyi, egy-egy szelet pizza) elvégre nyári szünet van, nem kell sanyargatni magad.H a sportolsz rendszeresen, akkor nem kúsznak vissza a leadott kilók.
2009. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!:) Remélem kitartok...

Azért várok további válaszokat!

2009. júl. 11. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! na hogy állsz a dologgal?
2009. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég napi egyszer futnod... ha most nagyon hajtod magad, lehet leadod a kilókat, mert biztos leadod, de ha abbahagyod a túl sok sportot, jönnek rád vissza. Nekem barátnőm is 10 kilót adott le, igaz, ő majdnem 2 hónap alatt érte el ezt, de csak napi 1x futott és minden másnap tornázott kicsit. Abbahagyta, most heti 1x-2x fut, és nem mentek vissza a kilók.
2009. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló köszönöm szépen!:D A sportolást biztos nem hagyom abba...

Első válaszadó! Először is köszönöm az érdeklődést...elég jól haladok...a kilót nem tudom h mennyit vesztettem, mert szándékosan nem méricskélem magam, de a kihízott farmerem már összeér rajtam:D és kaptam pár bíztató visszajelzést is...sajnos nemrég kórházba kerültem és kicsit elgyengültem, azt hittem vége is a diétámnak....de aztán mégis erőt vettem magamon...:D jó érzés újra a régi ruháimba bújni és újakat (kisebbeket:]) vásárolni!:D

2009. júl. 26. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
ügyi vagy Gratulálok, így tovább
2009. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon köszi!!:)....remélem sikerül!!:D
2009. júl. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!