Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Het es fel honapos, hat...

Het es fel honapos, hat honaposan kezdtuk a hozzataplalast, de meg mindig docogunk. Mennyi az a mennyiseg amire azt lehet mondani hogy na most megebedelt?

Figyelt kérdés
Sokszor eszik ot hat kanal fozeleket es ugy csinal mint aki teleette magat,ilyenkor elbizonytalanodom hogy most adjak neki meg tejet(tapit)is vagy jollakott vagy mi van?
2010. márc. 13. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor adtam neki még, ha csak 5-6 kanálnyit evett. Onnantól kezdve nem adtam, mikor megevett egy üvegnyi (a legkisebb Univer 160 gr) bébiételt körülbelül. Utána már csak vizet vagy teát kapott.
2010. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom általában ebédre tápiból 180 ml-t eszik meg, azaz ennyi vízzel készítem, tehát kb. 200 ml lesz belőle. Ha 200 gramm körül eszik, vagy többet főzelékből akkor lakott jól, ha kevesebbet, akkor van, hogy megkínálom tápival, de ha majdnem jóllakott, akkor csak 30 ml-t csinálok neki, inkább készítek még egyszer, mint ki kelljen dobni. Ha kb. csak a felét eszi meg, akkor 90 ml-t. Ki kell tapasztalni.
2010. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!