Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli (januári) babát mibe...

Téli (januári) babát mibe öltöztessem bent a házban?

Figyelt kérdés
Fűrészporos kàlyhànk van, még nem tudom hàny fok lesz bent a hőmérséklet.
2015. szept. 26. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Body, rugi, takaró biztos kell. Így hogy nem tudod milyen a hőmérséklet, nehéz tippeket adni. De az szokott lenni a jellemző, hogy a felnőtt által viselt ruharétegnél egy réteggel több kell a babának. De ne bízd a véletlenre, mindig ellenőrizd a kis testén, hogy ne legyen melege, és ne is fázzon.
2015. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket adnám rá, nálunk 20 fok körül szokott lenni télen:

-hu.body

-harisnya

-hu.plüssrugi vagy ujjaltan+kardigán

Ha melege lenne érzed a nyakánál, hogy izzad. Amikor már mozgékonyabb lesz, kevesebb ruha is elég, mint amikor még csak fekszik.

2015. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiam is januári.

Nálunk 20-21 fok volt éjjel, 22 körül nappal.

Body+rugi. Néha adtam rá zoknit vagy harisnyát a rugi alá.

Ő még nem fog elmászkálni alvás közben egy ideig, szóval ne adj rá túl sok ruhát, hanem takard be. Az sem jó, ha kiizzad. A nyakánál tudod majd megnézni, hogy nincs-e melege.

2015. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wiky93 ***** válasza:
Lànyom dec.26-án született, kályhánk van nekünk is, 24-5 fokot csinálunk télen, így volt öltöztetve: body + rugi, alvásnál plusz takaró, pancsi után pedig body + rugi + hálózsák + takaró vagy rugi nélkül már nem emlékszem :)
2015. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wiky93 ***** válasza:
Ja és volt vastag takarója amibe kivottem, azzal alvásnál betakartam és melege volt szóval ha nem túl fázós babád lesz és jó meleg lesz bent nem kell vastag takaró.
2015. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!