Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oldalkocsis ágyba/ágyhoz...

Oldalkocsis ágyba/ágyhoz igazítható babaöbölbe légzésfigyelőt tett már valaki? Hogyan kell elhelyezni úgy, hogy működjön rendesen?

Figyelt kérdés

Ilyen kiságyat vettünk:

[link]


Így lóg túl: [link]

[link]


Szerintetek ebben normálisan használható a légzésfigyelő, vagy érzékelni fogja az én lélegzésem is (és akkor ugyebár nem sokat ér...) ? Vagy hogyan lehet úgy elhelyezni? Ha a matrac távolabbi széléhez igazítom a légzésfigyelőt, az már vajon jó lehet?



#légzésfigyelő #oldalkocsis babaágy
2015. szept. 26. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott a kérdés, működik a légzésfigyelő így:) Na ezt most jól megválaszoltam magamnak:D
2015. szept. 26. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztonságos, mivel összeérnek az ágyak, a figyelő a ti rezgéseiteket légzéseiteket is érzékelheti. Próbáljátok ki, hogy a baba nincs az ágyban, de ti a sajátotokban vagytok.
2015. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így egyáltalán nem biztonságos. A jó légzésfigyelőtt vettél az a te légzésedet is érzékeli mert nagyon közel vagy, semmit nem ér így.
2015. szept. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fene, pedig az ágyat külön ezzel is hirdetik, hogy együttalvás, de mégis betehtem alá a légzésfigyelőt:/ (Angelcare Ac300 2 laposat tervezünk venni).
2015. szept. 27. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Pelusra csiptethető légzésfigyelő, ezek hasi légzőmozgàdt figyelik (Snuza, Respisense). Szerintem a laposak téged/titeket is érzékelnének.
2015. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!