Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni? A babám...

Tudnátok segíteni? A babám állandoan sir mert éhes. A sulya rendesen gyarapszik de megetettem 1ora kb és éhes

Figyelt kérdés
Sajnos sok tejem nincs azt is többnyire fejem neki nem birja kiszivni.most 5,6kg 2 honapos de 160 ml sem elég neki .többnyire nehezen is de 130 tudok adni neki de ez csak kb 1 oràig elég és mindig sir potolni probàltam màs anya teje nem jött be se a tàpszer.szerintetek mit tegyek?
2015. aug. 27. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbálj ki több tápszert, lesz olyan amit elfogad... Na hagyd éhesen semmiképp mert elkezd csökkenni a súlya.


De egy szoptatási tanácsadóval is jól jártál volna mert lehet tudna szoizni csak nem jól teszed rá, nem jól kapja be.

2015. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy biztos éhes? Hasa nem fáj? Nincs melege, nem fázik stb...? Biztos éhes?
2015. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bithorlo ***** válasza:

Szia! Valószínűleg növekedési ugrása van. Ilyenkor non-stop civin akarnak lenni. Próbáld meg mellre tenni. Ha nem fogadja el, akkor bimbóvédővel próbáld. A mell akkor termeli a tejet, amikor szopik a baba. A mellszívók sajnos közé se olyan hatéknyak, mint a baba.

Keress esetleg szoptatási tanácsadót, vagy egy IBCLC szakembert. De face-n is vannak jó csopotok, pl a Szoptatási tanácsadás, ahol szakemberek is vannak.

Kitartást! Bízz magadban!

31/anya

2015. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi màr nagyon el vagyok keseredve de amugy nem fáj a pocija de egy 5 ès fél kilos babànak lehet többet adni mint 160 ml.amugy ugy sajnàlom h rajta kell kisérleteznem
2015. aug. 27. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Biztos, hogy éhes?


https://www.youtube.com/watch?v=HgZgKRSBoAc&spfreload=10


Amúgy a 160 nem sok. Az én fiam 120-al kezdte az életét, még a csecsemősök is csodálkoztak rajta. Bimbóvédőt próbáltál? Abból is sokféle van, ha túl puha nem jó. Nekem az aventes vált be, az olyan mint egy cumi.

Amúgy lehet, hogy a tejed nem elég zsíros neki. Ha lefejed mennyi tejföl lesz rajta, ha állni hagyod? Sajnos, van akinek túl sovány a teje.

Ha már hozzászokott a te tejedhez más tejét nem fogja elfogadni, más az íze. Illetve az sem mindegy mennyi idős a másik anyuka babája, mert ahogy nő a pici úgy változik a tej összetétele.

2015. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos vagy benne, hogy éhes? Egy óra alatt a gyomor tartalma még ki sem ürül, két óra a legkisebb időköz, amivel szoptatni érdemes, különben keveredik a gyomrában a friss és a félig emésztett tej, aminek gázképződés és hasfájás lesz az eredménye.


Kipróbáltad, a te tejedet elfogadja cumisüvegből?

2015. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elvileg annyi idös volt tej gyűjtős de olyan ugy folyt ki belőle szabâly szerüen olyan hasmenèse volt nem tudom mit csinàljak
2015. aug. 27. 22:34
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze elfogadja àllandoan fejem nem értem mi a baj
2015. aug. 27. 22:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Ok, akkor a cumisüveget és a cumisüvegből való szopást elfogadja, ez már jó hír.


Akkor viszont ki kellene többféle tápot próbálni, rengeteg fajta van. Kérj termékmintát a gyártóktól, a legtöbb cégnél van erre lehetőség.

2015. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem jön a foga? Az én kisfiam akkor volt ilyen telhetetlen. És nem éhes volt 10 percenként,hanem egyszerűen nyüglődött és ezzel vezette le a tehetetlenségét.

Ha nem, akkor mindenképpen a cicizést javasolnàm, beszélj tanàcsadóval.

2015. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!